anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

jaką kamere kupić z seri sony nex

profile.country.PL.title
bos_kg1
Poszukiwacz

jaką kamere kupić z seri sony nex

Panowie panie proszę poradźcie mi jaki model kamery sony z serii nex, mogę na pierwszą kamerę  kupić a i by na długie lata była może być używka, a i nie kryje jak tylko na stan kamery by była nie zadruga, pozbędę się swego bezlusterkowca sony nex c3 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

kamer z serii NEX już nie produkujemy. Aktualnie zostały one zastąpione przez kamery FS5 (m1 i m2) oraz FS7 (m1 i m2). Może warto rozważyć zakup aparatu, a nie kamery. Jeśli posiadasz wymienne obiektywy do swojego aktualnego NEXa, to warto rozważyć, np, A6000. Jeśli nie posiada innych obiektywów (poza kitem), to warto zastanowić się nad  RXem, który ma jaśniejszy i ostrzejszy obiektyw niż stary kitowy NEX i większy zakres ogniskowych.

Wszystko zależy od budżetu, który chcesz przeznaczyć na zakup.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
bos_kg1
Poszukiwacz

Dziękuje za propozycje rożwarzę opisane kamery, bardziej niz fotografia mnie wideo interesuje, stąd skłaniam się ku kamerze, z tego co wiem kamery i foto zrobią a aparaty mają ograniczenie wideo, a bezlusterkowce z sony nie robią bez ograniczeń wideo,  a nie kryje naj taniej szukam ale jak by trzeba było odłożę by dobry sprzęt..mieć nawet jak trafię używkę dobrą