anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kamera handycam Sony PJ350E jako kamerka internetowa

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
EurekaBdg
Nowicjusz

Kamera handycam Sony PJ350E jako kamerka internetowa

Witam, posiadam kamerę Sony PJ 350E, która ma wifi, wejście HDMI out czy też USB ...

Chciałbym z niej korzystać jako standardowej kamerki internetowej, jednak po przełaczeniu samego wejścia USB czyta mi ja jako zewnetrzy dysk.

 

Nie wiem jakie zastosowanie ma HDM out... Co muszę kupić by podpiąc ją do komputera dla powyższego celu?

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twoje zapytanie do supportu Sony - oto ich odpowiedź:

Oficjalnie nie ma możliwości korzystania z kamer handycam jako kamer internetowych. Złącze USB służy wyłącznie do przesyłania danych już zapisanych (nie do strumieniowania na żywo) - z tego powodu kamera wykrywana jest jako dysk zewnętrzny. Poprzez HDMI nie będzie możliwe połączenie z prostego powodu - obydwa urządzenia posiadają złącza HDMI OUT (wyjścia). Kamera może wysyłać sygnał poprzez złącze HDMI OUT do urządzenia posiadającego HDMI IN, czyli przykładowo monitora lub telewizora, jednak wyłącznie w celu wyświetlenia obrazu.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Z tego co pamiętam, ta kamera nie ma opcji strumieniowej transmisji danych więc nie można jej użyć jako kamerki internetowej.

 

Pozdrowienia

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Będziesz potrzebować jakiejś karty przechwytującej obraz z HDMI. Nie wiem czy nie będzie również konieczne dodatkowe oprogramowanie. A nie taniej kupić kamerkę internetową?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twoje zapytanie do supportu Sony - oto ich odpowiedź:

Oficjalnie nie ma możliwości korzystania z kamer handycam jako kamer internetowych. Złącze USB służy wyłącznie do przesyłania danych już zapisanych (nie do strumieniowania na żywo) - z tego powodu kamera wykrywana jest jako dysk zewnętrzny. Poprzez HDMI nie będzie możliwe połączenie z prostego powodu - obydwa urządzenia posiadają złącza HDMI OUT (wyjścia). Kamera może wysyłać sygnał poprzez złącze HDMI OUT do urządzenia posiadającego HDMI IN, czyli przykładowo monitora lub telewizora, jednak wyłącznie w celu wyświetlenia obrazu.

 

Pozdrawiam