anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kamera HDR-CX240E - przepełnienie bufora

profile.country.PL.title
RafalYT
Nowicjusz

Kamera HDR-CX240E - przepełnienie bufora

Dzień dobry. Borykam się z taki właśnie problemem jak wyżej. I tu pojawiają się moje pytania:


1. Czym tak właściwie jest przepełniony bufor w kamerze? Nagrywam krótkie filmy i mam miejsce by nagrywać ich więcej ale i tak pokazuje mi się komunikat o przepełnionym buforze.


2. Czy winą można obciążyć karte pamięci (Sony Micro 64GB SR-64UY3) jeśli była parę razy formatowana? Działa na innym sprzęcie. Gdy podłączam kamerę normalnie mogę z niej zgrywać dane.

 

3. I nie wiem czy to wina kamery lub karty, ale PlayMemories Home bardzo wolno się włącza (przy innym sprzęcie natomiast umie się włączyć odrazu.)

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Przepełnienie bufora sugerowałoby problemy z odpowiednią prędkością zapisu na karcie pamięci. Spróbuj sformatować kartę w kamerze.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, w międzyczasie otrzymaliśmy taką odpowiedź z supportu.

Witam,

 

jeżeli chodzi o komunikat dotyczący przepełnionego bufora, zaleca się wykonanie formatu karty pamięci z poziomu kamery. Przed formatowaniem należy zapisać na urządzeniu zewnętrznym (np. PC) wszystkie pliki zamieszczone na karcie. W sytuacji, gdy działanie to nie przyniesie zamierzonych efektów, rekomenduje się wykonanie inicjalizacji urządzenia, używając w tym celu funkcji: Menu - [Konfiguracja] - [Ustawienia ogólne] - [Inicjalizuj]. Jeżeli powyższe wskazówki nie pomogą rozwiązać problemu, zaleciłbym sprawdzenie innej karty SD w aparacie, natomiast w sytuacji, gdy problem będzie występował w przypadku każdego nośnika, rekomenduje się zgłoszenie aparatu do weryfikacji przez autoryzowane centrum serwisowe. Poniżej przesyłam link do strony, na której znajduje się formularz zgłoszenia naprawy: 

https://bit.ly/2BUdUOc

 

Aby móc ustosunkować się do niedogodności związanej z funkcjonowaniem aplikacji Play Memories Home, potrzebowałbym uzyskać informację, czy użytkownik korzysta z wersji online, bądź też zainstalowanej na komputerze. W przypadku wersji stacjonarnej, prosiłbym o przesłanie informacji na temat systemu operacyjnego w komputerze.