anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kamera Sony zakupiona 14-05-2019 . Przysługujący CASHBACK to żart ze strony SONY , czy rzeczywistość

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kemor70
Poszukiwacz

Kamera Sony zakupiona 14-05-2019 . Przysługujący CASHBACK to żart ze strony SONY , czy rzeczywistość

Otóż zakupiona kamera jak wspomniano wyżej , stanowi dla mnie teraz niedosyt w realizacji dalszych planów. Za zwrot CASHBACKu miałem kupić rejestrator dżwięku, niestety kieszeń emeryta jest zbyt uboga żeby w krótkim czasie realizować takie zakupy. Wniosek został sporządzony w dniu zakupu w Foto-Plus Katowice w obecności pracownika sklepu. Otrzymany kod uczestnictwa był gwarancją zwrotu Cashbacku. Niestety minęło dwa i pół miesiąca i temat ''umarł''. Przykre dla mnie, ponieważ z dniem 31 lipca Cashback przestał obowiązywać. Nawet nie znam powodu i to jest najgorsze. Pozdrawiam...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kemor70
Poszukiwacz

Dzień dobry i serdeczne dzięki, że w mojej sprawie zaczyna coś się dziać. Mam nadzieję, że to nieporozumienie będzie wyjaśnione i wyraz mojej twarzy przybierze taki wygląd :slight_smile: Rejestrator dżwięku już mi się nocami śni a pragnę go mieć. Dobrze wszyscy wiemy, że nawet profesjonalna kamera wymaga dodatkowego sygnału dżwięku. Wobec powyższego uzbrajam się w cierpliwość . Serdecznie pozdrawiam wszystkich , którzy chcą mi pomóc.ROMAN..

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

podaj proszę numer seryjny urządzenia oraz numer zgłoszenia. Umożliwi nam to sprawdzenie tego indywidualnego przypadku.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kemor70
Poszukiwacz

Kamera Sony PXW-Z150. Nr,seryjny; 12481 .Kod zgłoszenia uczestnictwa; 1481170062170. Pozdrawiam Roman.

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Dzień dobry,

sprawa jest już indywidualnie rozpatrywana. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby odpowiedzieć, jak najszybciej.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kemor70
Poszukiwacz

Dzień dobry i serdeczne dzięki, że w mojej sprawie zaczyna coś się dziać. Mam nadzieję, że to nieporozumienie będzie wyjaśnione i wyraz mojej twarzy przybierze taki wygląd :slight_smile: Rejestrator dżwięku już mi się nocami śni a pragnę go mieć. Dobrze wszyscy wiemy, że nawet profesjonalna kamera wymaga dodatkowego sygnału dżwięku. Wobec powyższego uzbrajam się w cierpliwość . Serdecznie pozdrawiam wszystkich , którzy chcą mi pomóc.ROMAN..