anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kasza w nagraniu HD na dysk twardy !

jacekle
Początkujący

Kasza w nagraniu HD na dysk twardy !

Posiadam kamere HD Sony HDR SR-10E. Nagrania, szczególnie w pomieszczeniach, są katastrofalnej jakości. Sama kasza. Na 15 letniej kamerze analogowej JVC na kasetach VHS-C jakość jest o niebo lepsza. Każde ogladanie nagrań to frustracja. kamera markowa, nie najtańsza. O co chodzi !!!???
:o

6 ODPOW. 6
stajlo
Początkujący

Zależy co rozumiesz przez "kaszę". Jeśli nie pojawia się w zewnętrznych warunkach, to wina leży po stronie jakości przetwornika. Twoja kamera nie posiada technologii Adv.HAD więc takie zakłócenia rzeczywiście mogą się pojawić.
Swoją drogą - mogą nasilać się wraz ze wzrostem temperatury.

Spróbuj ustawić wszystko na 'auto'. Bez żadnych wzmocnień sygnału.



* Technologia Advanced HAD *
Technologia osłabiająca zakłócenia, które mogą się pojawiać w obrazie przy słabym oświetleniu.

jacekle
Początkujący

A więc nie ma dla mnie ratunku. Kamera na śmietnik. A piszą na stronie sony:najwyższa jakośc obrazu filmowego. Niestety zapominają dodać, że jedynie przy super oświetleniu. KŁAMCY!!!!

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Kolego wyluzuj !!! Ile dałes za te swoja zabawkę- 2-3 tysiace ? Jeslic hcesz miec jakosć pro to i musisz zapąłcić jak za pro czyli 20-30 razy więcej !
Każde urzadzenie tego typu, nieumiejetnie obsługiwane bedzie generowało szumy przy niskim oswietleniu /nawet sprzet PRO/
Zamiast się pienić radzę przeczytac wpierw instrukcję obsługi...

djjunior-----
Początkujący

ja mam ten sam problem z kamerką SONY TG3 jakość w pomieszczeniach jest Katastrofalna, lepszą jakość mam na aparacie fotograficznym CANON s3 nie wiem dlaczego podkusiło mnie kupno kamery SONY ! Badziew i to wielki !. Nie wiem Jak wyjść z tego problemu !

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

porównaj wielksoc przetwornika w tej kamerze i w s3 ...
A zeby bylo weselej sprobuj zrobic zdjecie s3 w ciemnym pomieszczeniu na ISO800, przesłona max dziura i czas 1/50 oczywiscie bez flash'a
Zobaczymy czy fotka nadal bedzie tak czysta jak krysztal...
- potem podyskutujemy o jakosci TG3 w kontekście wielkosci matrycy /i samej kamery/- ok ?

AIBO-----
Początkujący

jacekle! nie załamuj się tylko kup sobie lampę doświetlającą np. HVL10NH i będziesz miła problem z głowy. masz bardzo dobrą kamerę i niech nikt Cie nie zniechęci do jej używania!