anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

komponowanie karty Memory Stick

aziej-----
Początkujący

komponowanie karty Memory Stick

Mam kamerę HDR-CX11E. Chciałbym jej uzywać jako odtwarzacza HD podłaczonego do mojego telewizora przez HDMI.
W jaki sposób można z materiałów filmowych nagranych na kilku kartach MemoryStick i zgranych na komputer skomponowac materiał i nagrać ją na jedną kartę MemoryStick tak, żeby po włożeniu jej do kamery było to widoczne przez kamerę?
Oprogramowanie dołączone do kamery umożliwia różnorodne zgrywanie w kierunku z karty na komputer, ale nigdzie nie ma możliwosci wgrania w odwrotnym kierunku: z komputera na kartę. próby prostej podmiany plików / dogrania plików MTS do folderu na karcie nic nie dają.
czy istnieje jekiś sposób / oprogramowanie do nagrywania kart?

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
Wawan-----
Początkujący

Wlasnie mam ten sam problem :evil: , zastanawiam sie czy nie kupic adapter do tej karty :oops:

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

proste- do odtwarzania sluzy odtwarzacz bluray a nie kamera
Na kamerze sie tylko rejestruje i oglada to co sie nagrało. To nie jest player !

profile.country.pl_PL.title
Wawan-----
Początkujący

Dziekuje za odpowiedz ( sam by do tego nie doszedl):-)
Ale troche nie na temat.
A jezeli chodzi o przegrywanie plikow z komputera na karte to jedyne rozwiązanie - adapter
Pozdrawiam

aziej-----
Początkujący

Kamera słuzy do nagrywania, ale nie bez powodu ma równiz funkcje odtwarzania ;-). Skoro taka jest, to dziwi mnie jednak brak mozliwości wgrania na kartę wcześniej zgranych na komputer plików nagranych właśnie ta sama kamera. Z tego co zauwazyłem, to karta nagrana przez kamere ma po prostu format Bluray , a więc wystarczył by jakis programik na PC, który pozwalałby zapisac w formacie zgodnym z zapisem płyty Bluray pliki konfiguracyjne. Bo same filmy maja niezmieniony format, wiec ich nie trzeba zmieniac/konwertowć -chodzi jedynie o układ folderów i pliki konfiguracyjne widziane przez kamere. Moze ktoś spota sie z takim programikiem?
Bo sam adapter(czytnik) do karty (mam go) nie pomoże - mozna nim przerzucac pliki pomiedzy karta a PC, ale nawet po wgraniu plików-filmów na karte do struktury folderów załozonej przez kamerę, kamera ich nie widzi, a soft na PC Sony pozwala jedynie je odtworzyć jako "uszkodzone" i po wirtualnej "naprawie" zgrac z powrotem na PC, ale nie na karte

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Nie rozumiem - czu odtwarzacz BluRay jest aż tak zaporowo drogi zeby z premedytacja tak komplikować sobie zycie ?
Kamera NIE odtworzy karty pamieci kompilowanej na PC bo PC nie jest w stanie zachowac pełnej specyfikacji BDMV zgodnej z kamerą podczas zapisywania plików. Nie ma na to lekarstwa ani zadnego programu. Po prostu kierunek w którym wedrują pliki jest tylko jeden Z a nie DO kamery

aziej-----
Początkujący

Nie chce mi sie wierzyc, ze nie stnieje zaden soft, który potrafi nagrac karte w formacie BDMV. Przeciez to nie jest zadne cudo, tylko zwykła struktura bazy danych. a kamera jest w tym wypadku jedynie komputerem, który nagrywany obraz zapisuje w postaci bazodanowej na karcie. Skoro sa pliki ze strumieniem video w formacie MTS to czmu nie mogło by byc sopftu do opisywania tego w strukturze BDMV ?
A dlaczego tak uzywackamery? po prostu idac do kogos, kto nie ma odtwarzacza BluRay łatwiej wziac kamere do kieszeni i uzycjej jako player niz targac cale dodatowe urzadzenie...
Gdyby ktos slyszal to szukam nadal

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Nie slyszalem o tym by ktokowliek zgrywał na kamerę - sorry
Było tak od zawsze - od czasów Video8. Kierunek był jest i bedzie tylko jeden.


ps a jak ktos nie ma bluraya to sie do niego idzie z płytą DVD. Skoro ten ktos nie inwestuje w HD tzn ze posiada sprzet SD wiec bieganie do niego z kamerą HD nie ma i tak zadnego sensu