anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kpina z klienta, gwarancja ekstra plus to ściema

profile.country.PL.title
Katarzyna_123
Nowicjusz

Kpina z klienta, gwarancja ekstra plus to ściema

Uwaga! Nie polecam!! A wręcz odradzam! 

Nigdy więcej nie kupię żadnego produktu sony. 

Kupiłam kamerę sportową która uległa uszkodzeniu. Jako że wykupiłam do niej gwarancję ekstra plus której ważność jeszcze nie upłynęła zgłosiłam reklamację. Zgłoszenie wysłane było 25.06, trafiła do serwisu i po prawie miesiącu wróciła do mnie z wymienioną soczewką, jednak się nie uruchamiała! Od razu zgłosiłam to do sony, kamera znowu pojechała do serwisu i ZNOWU serwis odesłał mi ją niesprawna! Tym razem się uruchamiała jednak nie działał mikrofon (wpinany po jacku) i karta pamięci raz łapała raz nie. Nie została też naprawiona obudowa która cała 'chodzi' na poszczególnych elementach. Po raz kolejny od razu wysłałam zgłoszenie do sony na co dzisiaj, po ponad 2 miesiącach od zgłoszenia i w dalszym ciągu nie naprawienia kamery otrzymałam taką odpowiedź : 'Szanowna Pani,
dziękuję za cierpliwość.
Nawiązując do Pani zgłoszenia, uprzejmie przekazuję decyzję działu reklamacji w Pani sprawie:
,, Sprawa została dwukrotnie sprawdzona przez dział reklamacji w konsultacji z serwisem w podjęciu decyzji. Na tej podstawie dział reklamacji podtrzymuje decyzję serwisu. Gwarancja ekstra wygasła 27 czerwca 2020. W związku z powyższym nie możemy zaproponować naprawy w ramach gwarancji. Liczymy na zrozumienie."
Poniżej przesyłam również informację z serwisu dotyczącą niewymienionej obudowy oraz niedziałającego mikrofonu:
,, Odnośnie nie wymiennej obudowy - nosi ona ślady silnego zużycia eksploatacyjnego, ale tego typu uszkodzenia nie są objęte gwarancja extra.
Odnośnie nie działania gniazda mikrofonu zewnętrznego trudno nam się odnieść. Może to problem samego mikrofonu a może ustawień w menu kamery.".

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

na forum nie udzielamy informacji na temat gwarancji. W razie pytań lub uwag, skontaktuj się z Supportem przez formularz: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub telefonicznie pod numerem: +48 223060694

 

Pozdrawiam