anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z akumulatorem, bardzo proszę o pomoc

pomarancza75
Początkujący

problem z akumulatorem, bardzo proszę o pomoc

witam, jestem posiadaczką kamery SR12, chcialabym nabyć większy akumulator - chodzi o pojemność, niestety na allegro są różne oferty na których każdy sprzedający zapewnia o oryginalności produktu
czy ktoś orientuje się może czy akumulator sony NP-FH100 ma niebieskie czy tez żółte opakowanie?
jeden ze sprzedawców twierdzi, że oryginalne opakowanie posiada po 11 klipsów na blistrze po każdej stronie, niestety i żółte i niebieskie opakowania mają właśnie takie ilości
będę wdzięczna za każdą podpowiedź
hologramy widziałam również na obu opakowaniach
które są oryginalne, a które to podróbki z chin?
oczywiście sprawdzałam w różnych internetowych sklepach, ale wszędzie są zdjęcia bez opakowań - samego akumulatorka
z góry dziękuję :)
pomarańcza75

2 ODPOW. 2
oldguest
Początkujący

Myślę że podróbka opakowanie jest bardzo prosta, samego akumulatora nie da się rozpoznać. Więc polecam zakup akumulatora z wiarygodnego źródła.

Co do koloru to stare akumulatory mają żółte opakowanie, a te nowe niebieski (zmieniło się opakowanie na akcesoria teraz są niebieskie) akumulatory są te same a to że starsze nie powinno mieć wpływu na ich żywotność/pojemność.

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

po oryginalne akumulatory najpewniej udac sie do mediamarkt przy okazji akcji "wszystko bez podatku VAT"

Sam niedanwo kupiłem w ten sposob zestaw akcesoriów do Cybershota. Wyszedł mnie taniej niż najtansza oferta w internecie