anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROBLEM Z DCR-DVD 106

profile.country.pl_PL.title
yanoieq
Początkujący

PROBLEM Z DCR-DVD 106

WITAM
mam problem i nie wiem co z tym zrobić czy jest to usterka czy coś żona poprzestawiała w ustawieniach ,mianowicie przy nagrywaniu w pewnym momencie pokazuje sie napis odzyskiwanie utraconych danych i dalej się już nie da nagrywać ,na dysku nic nie ma i prosi o wymianę dysku ,może ktoś miał podobny przypadek
pozdrawiam :(

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
arek21
Początkujący

Witam,

Proszę powiedz coś więcej, czy dzieje sie to na jednej płytce czy na kilku nosnikach ?
Są dwie możliwości :
1) uszkodzenie płyt z których kożystasz
2) problemy z blokiem optycznym - odpowiedzialnym za nagrywanie.
Jeśli nie poskutkuje zmiana płyt, niestety zgłos się do Autoryzowanego Serwisu, adresy na :
www.sony.pl zakładka serwis.

Pozdarwiam,
Arek

Alex3814
Początkujący

yanoieq napisał(a):

WITAM
mam problem i nie wiem co z tym zrobić czy jest to usterka czy coś żona poprzestawiała w ustawieniach ,mianowicie przy nagrywaniu w pewnym momencie pokazuje sie napis odzyskiwanie utraconych danych i dalej się już nie da nagrywać ,na dysku nic nie ma i prosi o wymianę dysku ,może ktoś miał podobny przypadek
pozdrawiam :(

Mam podobny problem z camera Panasonic VDR-D210
Zdarzylo mi sie nagrac prawie cale dvd i gdy w domu chcialem to uformowac ,okazalo sie ze nie ma nic,choc w czasie nagrywania wszystko bylo ok.innym razem po nagraniu kilku kawalkow i zrobieniu paru zdjec,pojawila sie informacja ,ze dysk jest nie nagrywalny i zniknely zrobione juz kawalki. Nie wiem czy piszemy tu wylacznie o produktach Sony czy ogolnie o wszystkim?

boston-----
Początkujący

Mam małe doświadczenie z płytami dvd i kamerami na ten nośnik ale wasze opisy wskazują że raczej nie unikniecie serwisu, bo są to raczej jakieś problemy mechaniczne typu laser. Choć wcale nie musi być to droga rzecz, no chyba że sprzęt jest na gwarancji to tym bardziej wskazany kontakt z serwisem.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Może to byc również problem z oprogramowaniem. Nie wiem, czy jest dostępny nowe firmware, czy jakiekolwiek - ale może warto by przeinstalować je...