anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z importowaniem do komputera filmów i obrazów

profile.country.pl_PL.title
TPotR-----
Początkujący

Problem z importowaniem do komputera filmów i obrazów

Witam
Mam ogromny problem z importem tego co zostało zawarte i zapisane na kamerze Sony DCR-SR32, ale po kolei.
Wcześniej wszystko działało jak należy, ale nawalił mi komputer, a dokładniej rzecz biorąc program antywirusowy (MKS Vir - On Line) rozpoznał jako wirus niektóre składniki systemu Windows, które za jego pomocą usunąłem. Niestety na drugi dzień komputera już nie włączyłem i konieczna była zmiana systemu.
Po jej zmianie powgrywałem ponownie potrzebne mi programy, a między nimi ten z płyty dołączonej do mojej kamery.
Teraz kiedy za pomocą stacji podłączam kamerę do komputera otwiera się program HANDYCAM UTILITY w którym aktywne jest okno EASY PC BACK-UP, oraz docelowy folder importu. Do szczęścia brakuje tylko kliknąć na samym dole w przycisk IMPORT, ale nie jest to możliwe ponieważ nie jest on podświetlony. Podświetla się on w momencie, kiedy wyskakuje jakiś anglojęzyczny komunikat "Unable to retrieve the managment information" na którym można kliknąć tylko i wyłącznie OK. Kiedy to czynię wszystko gaśnie, a program HANDYCAM UTILITY rozłącza się.
Jeśli ktoś wie jak temu zaradzić to bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
spolKolcFILM1xjkmn
Początkujący

Po zainstalowaniu PMB należy zadeklarować gdzie program ma zapisywać filmy. Wykonuje się tą czynność w Tools/Setings...
Sprawdź prosze czy jest tam wskazany katalog do którego chcesz zgrywać filmy. Jeżeli nie to, podświetl ‘Viewed folders’ i kliknij klawisz ‘Add...’, a następnie wybierz katalog i na kończy klawisz ‘Apply’.

profile.country.pl_PL.title
TPotR-----
Początkujący

Bardzo dziękuję za szczere chęci pomocy. Niestety nie udało mi się zaimportować filmów z kamery do komputera mimo iż postąpiłem zgodnie z wytycznymi. Po całej tej procedurze, kiedy już położyłem kamerę na stację oczom moim ukazała się plansza Handycam Utility (Hard Disc Drive), z anglojęzycznym komunikatem Unable to retrieve the managment information"
Dzięki któremu niemożliwością jest kliknięcie w przycisk import.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za fatygę i próbę pomocy.

GRZEGORZ
Początkujący

A PRUBOWAŁEŚ Windows Movie Maker TYM TEŻ POWINIENEŚ SCIĄGNĄĆ