anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problemy z kartą pamięci.

igor-----
Początkujący

Problemy z kartą pamięci.

Witam.
Kupiłem sobie 16GB karte pamięci Memory Stick PRO Duo SONY do kamery HDR-TG3E i za każdym razem przed i po zrobieniu filmu lub zdjęcia pojawia sie komunikat -NAGRYWANIE LUB ODTWAŻANIE NA TEJ KARCIE MEMORY STICK MOŻE NIE BYĆ MOZLIWE. Co zrobić, żeby mi to nie wyskakiwało, bo działa bez problemu, tylko ten komunikat doprowadza mnie już do szału...
Pozdrawiam.

7 ODPOW. 7
oldguest
Początkujący

Próbowałeś sformatować kartę z poziomu kamery?

igor-----
Początkujący

Tak. Zrobiłem to trzy razy.Mam też kartę 4GB działa dobrze.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

igor napisał(a):

Witam.
Kupiłem sobie 16GB karte pamięci Memory Stick PRO Duo SONY do kamery HDR-TG3E i za każdym razem przed i po zrobieniu filmu lub zdjęcia pojawia sie komunikat -NAGRYWANIE LUB ODTWAŻANIE NA TEJ KARCIE MEMORY STICK MOŻE NIE BYĆ MOZLIWE. Co zrobić, żeby mi to nie wyskakiwało, bo działa bez problemu, tylko ten komunikat doprowadza mnie już do szału...
Pozdrawiam.


Napisz proszę gdzie zakupiłeś kartę ( sklep internetowy, aukcja, salon Sony Centre, market ) oraz czy karta była używana przez inny sprzęt ( odtwarzacz mp3/mp4, telefon komórkowy, aparat fotograficzny, komputer ).
Czy kiedykolwiek formatowałeś kartę w innym urządzeniu niż kamera ?

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
Iwona------
Początkujący

witam.ja mam ten sam problem z wyskakujacym komunikatem i faktycznie moze on doprowadzic do szalu :( pierwszy raz wlozylam karte pamieci do kamerki sony dvd 110e od aparatu cyfrowego sony i myslalam ,ze komunikat ten wyskakuje poniewaz karta zostala sformatowana w tym tez aparacie! dzisiaj wlozylam nowa karte sony memory stick pro duo 4 gb i dalej to samo-nagrywanie i odtwarzanie na tej karcie moze byc nie mozliwe...karte formatowalam w kamerze.czy moze ktos wie co zrobic ,zeby nie bylo wiecej tego komunikatu???? pozdrawiam :D

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

1 - należy sprawdzic czy kamera jest kompatybilna z danym typem karty

2 - na 99% jestescie sobie sami winni poniewaz kupiliście karty-podróbki których na Allegro jest istne zatrzęsienie. Podejrzana cena karty, niższa od sklepowej o 75% powinna dać sporo do myślenia.... Stosujac karty podłej jakosci narażacie sie nie tylko na strate pieniedzy /bo i tak musicie kupić nową, oryginalną/dobrą kartę/ ale jeszcze ryzykujecie uszkodzenie drogiego w końcu sprzętu...

Iwona------
Początkujący

a na jakiej podstawie stwierdzasz ,ze karta zostala kupiona na allegro?karta zostala kupiona w sklepie i jest jak najbardziej zalecana do tej kamery.pozdrawiam

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

do sklepu tez mogła trafić z Allegro ...

Tak czy inaczej- jestem przekonany że uzywacie nieoryginalnych kart SONY
Osobiscie wczoraj kupowałem 16GB ale nie szukałem rozwiazania jaknajtanszego ale wzglednie niedrogiego. Za 259zł kupiłem karte w promocyjnym komplecie /firmowy kartonik SONY/ razem z czytnikiem USB oraz torbą do kamery/aparatu.
Wszystko oryginalne /umiem odróżnic podróbę od oryginału/ i działa znakomicie...