anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Przegranie filmów z kamery HDR PJ530E przy pomocy PMH.

profile.country.PL.title
prezi312
Nowicjusz

Przegranie filmów z kamery HDR PJ530E przy pomocy PMH.

Witam Forumowiczów. Mam problem z przegraniem filmów z kamery przez PMH na dysk kompa.

W kompie zainstalowany Win 7 home. przed aktualizacją PMH było ok. Po aktualizacji PMH "nie widzi, nie wykrywa" na karcie filmów tzn. nie umie ich zaimportować. Muszę ręcznie dogrzebać się do folderu w karcie kamery i ręcznie przenosić. Po przeniesieniu ręcznym program PMH widzi pliki w komputerze i wszystko z nimi ok. Połaczenie wyglada że jest ok. Po podłaczeniu kamery pyta czy zmienić ustawienia połaczenia USB itp.

Próbowałem przeinstalować PMH. Przy próbie nowej instalacji pyta czy Windows update jest aktualny. Tak jest aktualny. Wersja 7.6 dla win7. Po zakończeniu instalcji wywala błąd że instalacja zakończyła sie niepowodzeniem i niektóre funkcje mogą działać niepoprawnie. Żadnego kodu błędu . I tak za każdym razem. Nie wiem co już robić dalej. Może ktoś miał podobny problem.

Dzięki za pomoc.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

 

Wygląda na to, że wykryłeś błąd w aktualizacji PMH. W tym wypadku sugerujemy skontaktowac sie z naszym supportem. Podajemy kontakt: poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.