anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PXW-Z190 brak polskiej instrukcji obsługi

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Newander
Poszukiwacz

PXW-Z190 brak polskiej instrukcji obsługi

Jak w temacie, w zestawie z zakupioną kamera nie było instrukcji w języku polskim, jest to zaawansowany model i jest sporo technicznego języka, więc instrukcja w języku angielskim nie zawsze jest w stanie pomóc. Na stronie producenta są instrukcje po niemiecku, hiszpańsku, francusku i włosku, ale w języku polskim brak.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

W poniedziałek 16.09 wysłałam do Ciebie wiadomość prywatną na forum. Serdeczna prośba o odpowiedź.

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Skontaktujemy się z działem sprzętu profesjonalnego Sony i wrócimy z odpowiedzią. Dziękujemy za cierpliwość.

profile.country.PL.title
Newander
Poszukiwacz

Czy może coś już wiadomo w sprawie instrukcji?

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Powiedz proszę, gdzie kupiłeś kamerę. Istnieje możliwość otrzymania polskiego tłumaczenia bezpośrednio w sklepie.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Newander
Poszukiwacz

Kamera została dla mnie sprowadzona do salonu Sony Centre w Warszawie, 

Niestety nie dysponują oni polskim tłumaczeniem ( wiem też że na co dzień nie zajmują się dystrybucją takich produktów ), na oficjalnej polskiej stronie urządzeń profesjonalnych Sony też takiej nie znalazłem. Rozmawiałem z oficjalnymi dystrybutorami m.in. sklepy Beiks, ale też nie mają dostępu do polskiej wersji. 

profile.country.PL.title
Newander
Poszukiwacz

Rozumiem że dalej nie ma dostępu do polskiej instrukcji obsługi tej kamery?

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

W poniedziałek 16.09 wysłałam do Ciebie wiadomość prywatną na forum. Serdeczna prośba o odpowiedź.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Newander
Poszukiwacz

Przepraszam nie zauważyłem że mam wiadomość prywatną, instrukcję już mam serdecznie dziękuje za pomoc

profile.country.PL.title
Krzysiek-video
Poszukiwacz

Witam,

Mam podobną prośbę do kolegi, pomimo tego, że od zawsze pracuję na kamerach Sony, to ta jest pierwsza, która nie ma polskiego menu oraz instrukcji w języku polskim, proszę o podesłanie jeśli taką Państwo posiadają.