anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony FS 700

profile.country.PL.title
HiddenBear
Poszukiwacz

Sony FS 700

Witam

Przymierzam się do kupna Sony FS 700 (raczej z modyfikacją na 4K) lecz mam parę pytań które chętnie bym zadał komuś kto używa/używał tej kamery. Z obecnych materiałów w sieci nie mogę znaleźć paru informacji które są kluczowe moim zdaniem, chodzi dokładnie o : żywotność matrycy oraz możliwość nagrywania przy jednoczesnym ładowaniu z sieci. Z innych pytań to:  jak realnie wygląda zużycie baterii podczas pracy oraz jak wygląda możliwość podpięcia dysku zewnętrznego. Być może jestem ułomny i źle szukałem informacji na ten temat, jeśli jednak by ktoś się orientował w powyższych pytaniach oraz był w stanie na nie odpowiedzieć to byłbym wdzięczny. Dodatkowe wskazówki oraz porady również mile widziane być może inne propozycje.

Pozdrawiam

Tagi (2)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

na tym forum zajmujemy się produktami konsumenckimi, a nie profesjonalnymi. Jeśli masz pytania dotyczące produktów profesjonalnych skontaktuj się z: https://pro.sony/pl_PL/support-services/support-contact-us

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
photo__music
Użytkownik

A od kiedy to fs700 jest produktem profesjonalnym???

To amatorska kamera.Amatorski bagnet,zasilanie,kodeki.

No ma wyjście na SDI do monitora,ale już gniazda TC brak.

Zdaje się,że również nie ma natywnej krzywej slog

Owszem,slog2 został dodany w aktualizacji,ale poprawne naświetlenie do krzywej cineon jest już praktycznie niewykonalne.

Reasumując-fs700 to była fajna zabawka,ale teraz byle A7 ma lepszy obraz.

O obrazku kinowym z fs700 zapomnij.Bliżej mu do a7/a6400.

Więc po co przepłacać?

Dla wygody bo ma filtry nd?

OK,to fajna funkcja,ale zdaje się,że na fs700 nie ustawisz migawki na 23,98fps i kąta migawki  178 stopni

Żywotność matrycy jest ok.I jeśli laser po niej nie przeleci,to nie ma się czym przejmować.

Da się filmować na kablu,czy bateria się wtedy ładuje,nie wiem,ale napewno nie spada jej napięcie.

Podpięcie dysku twardego,masz na myśli zapewne Atomosa.

Tak,ale z niektórymi jeśli nie ze wszystkimi Atomosami może być problem.

Fs 700 była również przewidziana do emisji tv.Na SDI podawany jest sygnał progresywny z przeplotem.Atomosy widzą tylko P lub I.

PsF to dla nich problem.A przynajmniej był.Nie wiem.Nie używam.

Powiem tak-nawet za 1000zł bym tego nie kupił