anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony HDR-AS50 nie łączy się ze smartfonem

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
dankowa94
Nowicjusz

Sony HDR-AS50 nie łączy się ze smartfonem

Witam,
mam problem z połączeniem kamery przez wi-fi do play memories mobile... Po skanowaniu kodu QR wyskakuje, że hasło jest nieprawidłowe, tak samo po wpisywaniu ręcznym... Spotkał się ktoś z takim problemem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
dankowa94
Nowicjusz

Dzięki za pomoc. Skontaktowałem się z Supportem Sony i nie wiedziałem poprostu, że program ten obsługują tylko smatrphony od Sony... Szkoda, że w ten sposób jest to rozwiązane

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Cześć,

 

Żeby móc rozwiązać problem trzeba wziąć pod uwagę:

z jakiego smartfona korzystasz, jaką wersję oprogramowania posiadasz (który iOS/który Android), jaką wersję aplikacji posiadasz i jaką wersję opgrowamowania kamery. 

 

Można zaktualizować powyższe i spróbować ponownie. Pod iOS 11 mogą być problemy, w przypadku Androida – łączyć przez NFC.Dla pewności radzimy skonsultować się z naszym serwisem.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zajrzyj do linku poniżej:

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/137076.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
dankowa94
Nowicjusz

Dzięki za pomoc. Skontaktowałem się z Supportem Sony i nie wiedziałem poprostu, że program ten obsługują tylko smatrphony od Sony... Szkoda, że w ten sposób jest to rozwiązane

profile.country.PL.title
pawlaczka
Poszukiwacz

sprawdź czy nie masz włączonego przypadkiem PROXY w ustawieniach wi-fi 

jeśli tak to wyłącz powinno pomóc :slight_smile:

izi1999
Nowicjusz

Witam Serdecznie na Forum,

nie tworzylem nowego watku, bo sprawa dotycza starej kamery a jest w jakis sposob z tematem powiazana:

W jaki sposob moge odtworzyc kod QR do mojej kamery SONY HDR as100 ?

 

Chodzi mi o to ze aplikacja Imaging Edge Mobile ktora zainstalowalem na moim nowym smartfonie zada takiego kodu - aby sie z kamera polaczyc.

Na kamerce tago kodu nie ma, a wszystkie dokumenty jakie dostalem wraz z kupnem nowej kamery zaginely mi podczas przeprowadzki.

Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdr.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@izi1999  napisał(a):

 

Chodzi mi o to ze aplikacja Imaging Edge Mobile ktora zainstalowalem na moim nowym smartfonie zada takiego kodu - aby sie z kamera polaczyc.

Na kamerce tago kodu nie ma, a wszystkie dokumenty jakie dostalem wraz z kupnem nowej kamery zaginely mi podczas przeprowadzki.

Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdr.


Cześć!

Połącz kamerę bez kodu QR. Normalnie po WiFi, wpisując hasło. Należy podłączyć kamerkę do komputera przy pomocy kabla.

 

Hasło do WiFi kamery masz w katalogu [PMHOME] - [INFO] - [WIFI_INF.TXT]  - odczytaj hasło z pliku tekstowego i gotowe. :slight_smile:

 

Pozdrowienia!