anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

STREAMING SONY FDR AX33

Podlin
Poszukiwacz

STREAMING SONY FDR AX33

Witam,

 

zakupiłem kamerę Sony FDR - AX33 i mam problem ze streamingiem. Kontaktowałem się w tej sprawie z obsługą Sony, jednak nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi. 

 

W przewodniku dotyczącym zakupionego przeze mnie modelu jest wyraźnie napisane, że instnieje możliwość strumieniowego przesyłania za pomocą usług TAKICH JAK - kładąc nacisk na "takich jak" co nie oznacza JEDYNIE. 

 

unnamed.png

link do oryginału:

http://helpguide.sony.net/cam/1510/v1/pl/contents/TP0000651329.html?search=stream

 

Link do do tego przewodnika o produkcie podany jest w instrukcji obsługi.

 

Po kilku mailach z supportem Sony, otrzymałem informacje, że 

 

"Dziekujemy za sugestię dotyczącą zmian w przewodniku do naszego urządzenia, sprawa zostanie zweryfikowana. Ze swojej strony mogę jedynie ponownie poinformować, że aktualnie jedyną zalecaną, wykorzystywaną do streamingu na żywo jest usługa USTREAM."

 

Analizując wypowiedź w języku polskim - jedyną zalecaną - ale ja bardzo usilnie próbuję dowiedzieć się jak używać taką nie zalecaną, ponieważ.... 

 

usługa USTREAM jest PŁATNA ABONAMENTOWO już od 99 dolarów do 999 dolarów miesięcznie. 

 

Oraz streamu nie da się przekierować na żadną inną usługę, tj. facebook czy YouTube. Doradca zaproponował mi wrzucenie linka, ale chyba sami rozumiecie jaka jest różnica? 

 

 

Czyli mam rozumieć, że zostałem wprowadzony w błąd przez producenta i zakupiłem sprzęt, który nie spełnia moich oczekiwań? 

 

Załączam także screena z oprogramowania Sony, które nie pozwala użyć innej usługi:

 

unnamed-2.png

 

 

 

 

Tagi (3)
14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
tomagon
Poszukiwacz

Jeżeli podłączasz kamerę przyc pomocy załączonego kabla USB to niestety nic nie wskurasz. A z tego co piszesz, wnioskuję że tak robisz. Tym sposobem niczego nie osiągniesz poza przegraniem filmików na dysk zewnętrzny lub dysk komputera. Kabel USB blokuje kamerkę i tworzy tylko połączenia z komputerem. Sprubuj przy pomocy kabla HDMI, który jest w zestawie, o ile masz Hdmi w komputerze lub w laptopie. Nie próbowałem tego robić więc nie wiem czy to coś pomoże.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@tomagon  napisał(a):

Sprubuj przy pomocy kabla HDMI, który jest w zestawie, o ile masz Hdmi w komputerze lub w laptopie. Nie próbowałem tego robić więc nie wiem czy to coś pomoże.


Przeczytaj może cały wątek jeszcze raz. Sprawa jest wyjaśniona do bólu. Musi być USTREAM i koniec. Żaden inny nie zadziałą.

 

Nie wiem co ma wnieść Twój post skoro nawet nie jesteś w stanie potwierdzić czy coś działa, czy nie. Wprowadzasz niepotrzebne zamieszane.

daars_pl
Poszukiwacz

Informacje o UStream są w danych technicznych kamery, jeśli chciałbyś streamować niezależnie, również na Youtube czy Facebook potrzebny będzie zewnętrzny enkoder. Z mobilnych polecam Teradek Vidiu Pro.

 

-----------------------------------------------------------

DAARS - Sklep audio-wideo - daars.pl

profile.country.PL.title
tomagon
Poszukiwacz

A po co ta złośliwa odpowiedź. Nie miałem dość długo dostępu do internetu więc nie moglem ciągle zaglądać na stronę. Druga sprawa skoro masz gotową odpowiedź to czemu nie pomożesz. Po trzecie. Mam starszy komputer (laptop) który nie ma HDMI, więc jak mam sprawdzić. 

AQQry.
Nowicjusz

Ogólnie z tego co wyczytałem potrzebne było by urządzenie jak Elgato Cam Link ~500 zł

I tu pytanie o zastosowanie, bo może lepiej opłacać się kupienie kamery internetowej.