anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tryb s&q motion a maksymalny rozmiar pliku

profile.country.PL.title
Mlodziez0wa-tv.
Nowicjusz

Tryb s&q motion a maksymalny rozmiar pliku

Cześć. Próbuję nagrać timelapse za pomocą trybu S&Q motion (1080p/25kl/1fps)  Problem w tym, że po około 5 - 8  nagrywania godzinach zapis w kamerze zatrzymuje się i nie wznawia. Domyślam się, że jest to związane z rozmiarem pliku: pliki które powstawały nie przekraczały 2 075 292 KB. Kamera podłączona do zasilania, miejsca na karcie pod dostatkiem.

Docelowo chciałbym móc zostawić kamerę bez nadzoru operatora na 24 godziny - a nawet 48- i mieć z tego timelaps, niekoniecznie w jednym pliku. Czy da się coś z tym zrobić?

 

Sprzęt: Sony xdCAM PXW-Z150 oraz PXW-X70

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, w instrukcji znalazłem takie wpisy:

When recording in XAVC/MPEG HD, recording stops automatically when the recorded file reaches 6 hours duration.

If a movie file size exceeds 2 GB while recording in AVCHD format, the camcorder automatically divides the file and creates a new one.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Dodatkowo, ze względu an to, że jest to produkt z lini profesjonalnej, zalecany jest kontakt z odpowiednim działem wsparcia.

 

urządzenia PXW-Z150 oraz PXW-X70 są sprzętem profesjonalnym, w związku z czym, w celu uzyskania wsparcia, zaleca się kontakt z Sony Professional Support. Poniżej przesyłam link do strony internetowej, na której zostały zawarte wszelkie dane kontaktowe:

https://bit.ly/2Ev08BX

profile.country.PL.title
Mlodziez0wa-tv.
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedzi. odezwę się do nich :slight_smile: