anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A co powiecie na moie :)

kathmandu-----
Początkujący

A co powiecie na moie :)

mam nadzieje ze uzyskam jakieś porady i komentaze do moich fotek :)

5 ODPOW. 5
kathmandu-----
Początkujący

Z góry dziekuje za wszystkie komętaze/ podpowiedzi :)

Tommygun------
Początkujący

Numerujcie zdjęcia.


1 nieostro, światło zgaszone, motyl poza kadrem
2 nieostro, światło zgaszone,
3 dość ciekawy moment ale za duży bałagan w kadrze, zdecydowanie ciąć i brzydkie odbicie światła na środku
4 księzyc - potezna abberacja lub jakiś zafarb, nigdy nie widziałem czegoś tak mocnego, fotka o bardzo niskiej jakości, brak ostrości
5 karaluch - brak światła, nieostro
6 jaszczur, mimo wszystko chyba najlepsze zdjęcie, jest światło, jest większa doza ostrości ale chyba oko już na krawędzi głębii ostrości, można by bardziej rozmyź tło otwierając przysłonę i kadrowo jednak za ciasno wokół głowy, tak niezdecydowanie co do kadru.

Ogólnie, to poczytaj o kadrowaniu, mocnych punktach, złotej regule itd. i najlepiej jest chyba zaczynać od ogółu, głowa do góry, znam takich, którzy wcale nie zaczynali z lepszymi fotami a popracowali nad sobą i robią ciekawe i dobre fotki (nie piszę wcale o sobie)


ps gramatyka...

reniaaa
Początkujący

;) To skutek mojej zabawy, ale wyjątkowo mi się podoba... Taki śmieszny Misia wyszedł:)

Tommygun------
Początkujący

reniaaa napisał(a):

:wink: To skutek mojej zabawy, ale wyjątkowo mi się podoba... Taki śmieszny Misia wyszedł:)


a mi się wyjątkowo nie podoba, to chyba jakiś nieudany żart, do tego w czyimś wątku :| technicznie i tematycznie - klapaaa

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

W zasadzie tommygun wszystko powiedział.
Poza jaszczurem i ptaszkiem (3) reszta niedopracowana lub przypadkowe pstryki.

reniaaa, fotka do wyrzucenia - nic nie tłumaczy poruszenia :( i jak chcesz poddać swoje obrazy ocenie lub się pochwalić - załóż własny wątek z nickiem w tytule a nie zaśmiecaj albumów innym :smileyevil:

------------------------------
fotoamator