anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

akamel -dziecięcy portrecik.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

akamel -dziecięcy portrecik.

Na początek świeżo sfocony w pracy modraszek.Pozdrawiam.


Message was edited by: akamel-----



Message was edited by: akamel-----


Message was edited by: akamel-----

963 ODPOW. 963
profile.country.pl_PL.title
norobob
Początkujący

dawno twoich prac nie oglądałem

a szkoda
27-30 :thumbsup:

digo-----
Początkujący

Zdjęcia z parku robią wrażenie, motylek również.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Dzięki za odwiedziny i komentarze.Cieszę się, że się podobało.Teraz dla oddechu kadr trawnikowy.Te plamy w tle to wrzosy. :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

To ja bym bardzo uprzejmie o te wrzosy poprosił bo dmuchawce, żeby nie wiem jak piękne to jakoś mi nigdy nie leżą ;)
Choć nie mogę też rzec aby temu Twojemu cokolwiek brakowało :D

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

30. Ciekawie, ciekawie
Dmuchawiec lepiej by wyglądał w dłoni jakiejś pięknej pani, a jakby zechciała jeszcze w niego dmuchnąć to już by było rewelacyjnie :)

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Teraz zmiana klimatu, czyli zabytkowy cmentarz w Żorach(czyli u mnie).

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Kurcze, ile razy ja się tam wybierałem... Nadal się wybieram zresztą tyle, że teraz to już chyba zaczekam aż się zazłoci i zabrązowi ;)

To ten "żydowski" niedaleko dworca autobusowego - prawda? Zawsze lubiłem tam pozaglądać, nawet długo wcześniej zanim "posiadłem" aparat.
Jako, że miejsce zachwycające to i fotki nie mogą się nie podobać :thumbsup:

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

doslav napisał(a):

Kurcze, ile razy ja się tam wybierałem... Nadal się wybieram zresztą tyle, że teraz to już chyba zaczekam aż się zazłoci i zabrązowi ;)

To ten "żydowski" niedaleko dworca autobusowego - prawda?



Bład. To cmentarz katolicki(żydowski za PKP, w drodze na Fadom).Polecam wybrać się w okolicach 1listopada(przed lub po), bo wtedy jest otwarty(teraz to różnie) i kolorki świetne.Te fotki zeszłoroczne ,ale tak jakoś mnie wzięło ...

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Moja pani jest żorzanką "od zawsze" i teraz zastanawia się gdzie jest ten za PKP :D Mi też się wydawało, że w tej starszej (chyba) części, tej bardziej zaniedbanej - widziałem nagrobki z gwiazdami Dawida. No ale spierał się nie będę - dawno tam nie byłem ;) Krzyże jasno sugerują jaki to cmentarz. Choć w mojej świadomości zawsze funkcjonował jako żydowski właśnie. Teraz czuję się doinformowany :thumbsup:

Tak czy inaczej - miejsce z bardzo specyficznym klimatem i niezwykle piękne jeśli można tak określić nekropolię...

Masz więcej takich?..

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

doslav napisał(a):

Moja pani jest żorzanką "od zawsze" i teraz zastanawia się gdzie jest ten za PKP :D Mi też się wydawało, że w tej starszej (chyba) części, tej bardziej zaniedbanej - widziałem nagrobki z gwiazdami Dawida. No ale spierał się nie będę - dawno tam nie byłem ;) Krzyże jasno sugerują jaki to cmentarz. Choć w mojej świadomości zawsze funkcjonował jako żydowski właśnie. Teraz czuję się doinformowany :thumbsup:

Tak czy inaczej - miejsce z bardzo specyficznym klimatem i niezwykle piękne jeśli można tak określić nekropolię...

Masz więcej takich?..


dosiek Cmentarz ww. jest przy Cmentarnej w Żorach. Coś ta Twoja Żorzanka nie z Żor chyba...
Zdjęcia superklimatyczne jeśli tak o tym miejscu rzec można.