anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Album marcina - "Uwięzione na ziemi"

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

Album marcina - "Uwięzione na ziemi"

No to ja też coś pokażę :D

grzybki z barszczem
50 ODPOW. 50
gilusss
Początkujący

Marcin mam pytanko. ;) Zastanawiam sie nad kumpen 70-200 f/2.8 ale wacham sie miedzy tamronaem a sigma. Najwazniejsza jest szybka praca af bo bedzie sluzyl do zdjec sportowych. mozesz mi cos doradzic? Mam sigme i jakos nie jestem przkonany. Co prawda to wersja EX ale uraz jest. ;]

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

Jeżeli masz wersję 70-200 APO EX lub 70-200/2.8 APO EX DG to za żadne skaprby nie zmieniaj na tamrona. Nie zyskasz ani jakości obrazu ani szybkości AF.
IMHO szybkość pracy AF Sigmy 70-200/2.8 APO EX DG jest porównywalna z 70-200/2.8 G.

grzybki z barszczem
profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

Tym razem coś analogowego :D

grzybki z barszczem
Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Sorry, to koncertowe, to przez nałożenie na siebie dwóch kadrów??? Jeśli to nie tajemnica, to jak to zrobiłeś? Znakomite :flushed:

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

6 sekund ekspozycji, ISO 200, Sigma 10-20+dwie lampy w odpalone w trybie wireless.

grzybki z barszczem
Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Lampy zamroziły to co chciałeś. Jak w piekle :flushed: Brak sprzętu nie pozwala mi na spróbowanie czegoś podobnego...

Pyzik-----
Początkujący

Zerkałem ostatnio na Twój digart... Nie masz jakiejś mgiełki może do łyknięcia... :-)

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

Przepraszam Pyziku ale ni ma nic.
Może się w końcu o świcie zwlekę z wyra... ale to chyba jeszcze nie tym razem :slight_smile:

grzybki z barszczem
AdiQa-----
Początkujący

Samoloty i koncertowe super :D :flushed:

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

Kolejne zdjęcie... Tym razem niemiecka architektura z Kolonii:

grzybki z barszczem