anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aniqa

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Aniqa

Firianus Tobie też dziękuję :)
Jak wiecie,mam już moją wymarzoną alfę.i od dzisiaj wstawiam foty robione tylko nią.
Mam nadzieję,że się spodobają,starałam się,ale dużo jeszcze nauki przede mną.

732 ODPOW. 732
profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Bardzo ładne fotki. :c4

docentstopczyk
Początkujący

no no owady super. ten zielony bardzo sympatyczny :)

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

krzyho4,BuBu_,Starosta,smoku215,rakastan00,docent stopczyk piękne dziękuję :)

Teraz może widoczki

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

51 - super sprawa klimat niezniemski , taki troszke ku przestrodze , teren nie zabudowany , dzieci przy drodze - ten kombajn mi tylko nie pasuje (trzeba było troszke poczekać zeby przejechał bardziej na prawo albo zupełnie kadr opuścił).

52 - może horyzont troszkę wyżej , albo lepiej troszkę niżej było by klimatycznie i z większym akcentem na żaglówki - ale mnie się podoba ;) może jeszcze jakiś polaryzacyjny filtr bym załozył albo połówkowy , były by nieziemskie kolorki :)

krzyho4
Początkujący

:c4
51. :thumbsup: fajne te zniwa tylko gdze sie zboze podzialo ;) :D
52. :thumbsup: tylko zapytam to jakies jeziorko czy nasza zatoka ,jak Alcazar napisal przydal by sie polarek

docentstopczyk
Początkujący

fota 51 - jak na razie moja Twoja ulubiona ;)

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

51 - :thumbsup: poczekałabym tylko aż kombajn znajdzie się bardziej po prawej stronie ale i tak super wyszło :)
52 - skupiłabym się bardziej na samych żaglówkach, bo temat piekny

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Piknik na skraju drogi (i miasta) :thumbsup: tam wyżej ode mnie coś już napisali na temat z czym się zgadzam więc nic więcej ode mnie nie wyczytasz ;)
Żaglóweczki wymagają filtracji, albo przynajmniej posuwakowania, bo bez tego nie wyjdzie tak jak to widziałaś lub tak jakbyś bardzo chciała żeby wyszło...też było wyżej zdanie na ten temat.
Dzisiaj niestety mi też nie wyszły zdjęcia z wodą z braku stłuczonego PL :( Cóż matryca czy inny nośnik to nie oko i zmysł wzroku - wszystkiego nie oddaje jak trzeba.

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Alcazar,krzyho4,docent stopczyk,JennyM,Tomek69N,Dziękuję za opinie i sugestie.
Dzieci siedziały na skraju tylko chwilę (to samowolka była) patrzyły właśnie na ten kombajn,więc mama (czyli ja) musiała szybko zareagować,i powstała tylko jedna fotka ;)

krzyho4 napisał(a):


52. :thumbsup: tylko zapytam to jakies jeziorko czy nasza zatoka ,jak Alcazar napisal przydal by sie polarek


To jezioro Miedwie między Szczecinem a Stargardem.Co do filtrów,to jeszcze niestety nie posiadam.

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz