anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

architektura w Gdyni - fot. yonkersus

profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

architektura w Gdyni - fot. yonkersus

dla forum sony 1.jpg

SEA TOWERS - w chwili obecnej                                                      (foto nr. 1)

dla forum sony 2.jpg

SEA TOWERS - w czasie budowy                                                      (foto nr. 2)

forum foto gdynia 1.jpg

                                                                                                             (foto nr. 3)

forum foto gdynia 2.jpg

                                                                                                             (foto nr. 4)

Message was edited by: yonkersus

A77+sal18200
Tagi (2)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Już pisałem w innym wątku o tych zdjęciach ale jeszcze tu dwa słowa.

Zdjęcie pierwsze (Sea Towers) światło nie zagrało. No i przeszkadzają budynki w PD rogu. Możesz (jeżeli masz możliwość) powtórzyć ujęcie przy lepszym oświetleniu (nie wiem skąd jest robione to zdjęcie więc nie wiem jak słońce może oświetlać budynek) i kardować więcej góry mniej dołu (przytniesz wtedy te budyneczki na dole). A może wykonasz zdjęcie z tego miejsca gdzie robiłeś zdjęcie drugie.

Zdjęcie czwarte - zastanawiam się nad występlowaniem drutów linii trolejbusowej czy też tramwajowej. Ale może tak będzie lepiej? Tylko potrzebny jest trolejbus / tramwaj przejeżdżający. Nie wiem, tak kombiniuję bo teraz to zdjęcie jest takie nijakie. O niczym. Kawałek domów przy ... . No właśnie, nic nie wiadomo. A to mogłoby być fajne zdjęcie przedstawiające wygląd jakiejś ulicy w Gdyni, jak wygląda, co się dzieje. I za kilkanaście lat chętnie wrócisz do tego zdjęcia przypomnieć sobie - ja tu kiedyś byłem, tak tu kiedyś było, tak wyglądała Gdynia, jedna z ulic Gdyni a może i główna ulica. Wiem, że chciałeś pokazać budynki, architekturę ale w odpowiedniej oprawie będzie wyglądać ciekawiej.

profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

zdjecie nr.4 mialo za zadanie pokazać w ktorym miejscu tej kamienicy dociera słońce o tej porze roku czyli w marcu, ale tez chcialem pokazac te budynki i ulicę przy nich bez tzw źywego duch, jednak faktycznie dobrze piszesz ,że przydałby sie przejeżdżający np po prawej stronie trojlejbus. Muszę się jeszcze sporo nauczyć. Dzięki takim radom jak twoje jest na to szansa bo takie rady są dla mnie ogromnie cenne.

A77+sal18200