anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bronek

profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Bronek

Na początek testowy bałaganik
_DSC1936.jpg

38 ODPOW. 38
profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

I w ramach dalszych testów kolejny już nieco uporządkowany bałaganik._DSC1471.jpg

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Bałaganik to dobre określenie. Jak dla mnie brakuje jakiegoś mocnego punktu. Tak właściwie trudno stwierdzić co chciałeś nam pokazać http://klubkm.pl/forum/images/smilies/sorry.gif. Drugi bałaganik już lepszy, ale bardziej konstruktywnego komentarza w tym temacie się ode mnie nie spodziewaj. Mnie się na razie nie udało zrobić leśnego zdjęcia, które by mnie usatysfakcjonowało. Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz. Kombinuj, na prawdę warto :-)

Pyzik-----
Początkujący

No właśnie Bronek, tego no..., nie zniechęcaj się... tylko wiesz.. próbuj dalej... :D ;) :nauseated_face:

Pozdro,
Pyzik
http://www.dreamygallery.com

profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Pyzik napisał(a):

No właśnie Bronek, tego no..., nie zniechęcaj się... tylko wiesz.. próbuj dalej... :D ;) :nauseated_face:
Pyzik



No to próbuje...
Jeszcze troszkę bardziej uporządkowany bałaganik

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Całkiem niezłe. :-) Przesunęłabym kadr troszkę do góry żeby łuk trzciny był w całości, a ta trzcinka po lewej troszkę mi przeszkadza.

profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Vena napisał(a):

Całkiem niezłe. :-) Przesunęłabym kadr troszkę do góry żeby łuk trzciny był w całości, a ta trzcinka po lewej troszkę mi przeszkadza.



Dzięki, że zajrzałaś ponownie. Wiesz ten drugi łuk u góry specjalnie przyciąłem. Czy słusznie nie wiem. Nasz umysł ponoć nie ma problemów z dopełnieniem takich kształtów (fragmentów okręgów) w wyobraźni, w przeciwieństwie do kształtów bardziej kanciastych. Chciałem przez to wprowadzić trochę niepokoju, może dynamiki do tego kadru.
A trzcinka po lewej... no cóż to był pewien kompromis. Zdecydowanie lepiej by się broniła gdyby była do samej góry kadru. Albo chociaż po prawej stronie zamiast tej krótkiej grubej i trochę krzywej. Mógłbym wtedy powiedzieć, że domyka kadr... A tak... to po prostu nazwijmy ją kompromisem :-) Nie będę Ci wmawiał przecież, że robiłem to zdjęcie dla arabskiego odbiorcy.... patrzącego na zdjećie od prawej do lewej :-)

Odnośnie pierwszego bałaganu nie odpowiedziałem co chciałem pokazać, bo nie jest to takie łatwe... :-) Taki trochę miałem nastrój...jak to zdjęcie. To był tygodniowy plener foto-przyrody na Roztoczu, na którym zupełnie nie miałem weny :-) tej twórczej, i praktycznie na zdjęcia nie chodziłem. W końcu zmusiłem się żeby pójść nad bagienko z resztą towarzystwa i wyzwolić chociaż jakąś klatkę, np. tę pierwszą... i takie jest to zdjęcie. A dlaczego je pokazałem jako otwierające mój album? Nie wiem... :-)

Quter-----
Początkujący

Trzecia fotka jak narazie najlepsza. :)

Tommygun------
Początkujący

Tak, trójka najlepsza i przy okazji szkoda, że nie wykorzystałeś do końca sytuacji, zauważ co te zakrzywione badyle tworzą z odbiciem, mógł wyjść fajny okrąg, który takim się staje tylko za sprawą odbicia. Po prostu mniej prawej, więcej dołu i mozna było to wyłapać ;)

profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Tommygun napisał(a):

Po prostu mniej prawej, więcej dołu i mozna było to wyłapać ;)



Dzięki za odwiedziny. Co do wyłapania nie chciałem tych okręgów mieć u dołu.
Nie leżały mi :D

To jedziemy dalej...

Zdjęcie 4. Stóg w Kampinosie_DSC0567.jpg

Zdjęcie 5. Wierzby_DSC0467.jpg