anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Carlos - ulubione "baby pstryki"

profile.country.en_GB.title
spidzior
Początkujący

Carlos - ulubione "baby pstryki"

Witam wszystkich forumowiczow.... Chcialbym sie z Wami podzielic moimi bardzo pierwszymi amatorskimi pstrykami.... bardzo jestem ciekaw Waszych zapewne motywojacych opinii... pozdr

40 ODPOW. 40
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Carlos31 napisał(a):

kilka kadrow z sobotniej wycieczki...


Zapewne mocno wiało? :c20 Na wielu zdjęciach horyzont jest w lewo przechylony - warto "wyprostować" przed prezentacją
Ciekawe widoki :smileythumbsup:
Na 20, aż prosi się, żeby w plamie światła była mała łódeczka - jakby w promieniach opatrzności, ale skoro jej nie było... też się przyjemnie ogląda :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
spidzior
Początkujący

No faktycznie wialo ze ciezko czasem bylo sie na nogach utrzymac :c3 :) , co do lodeczki to udalo sie takowa trafic na 12... pozdr

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Dwie ostatnie wrzutki bardzo fajne. Jeżeli miałbym wyróżnić któreś zdjęcie to 13 (ach, gdyby można było obrobić to zdjęcie tak, aby pozbyć się tego prześwietlenia, lokalnie) :c4 , no i 19 i 20. Jeżeli zwrócisz uwagę na horyzont (aby woda się nie wylewała ze zdjęcia) będzie super.

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

No witam
Przejzałem i powiem tak-NAPEWNO BĘDE TU ZAGLĄDAĆ-fajne prace.
pozdrawiam

profile.country.en_GB.title
spidzior
Początkujący

Dziekuje wszystkim za dobre slowo i bardzo motywujace uwagi... pozdrawiam

profile.country.en_GB.title
spidzior
Początkujący
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Z ostatniej wrzutki 22 jak najbardziej jestem na tak. :thumbsup:

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.en_GB.title
spidzior
Początkujący

Kolejna wrzutka, tym razem z moimi pierwszymi portretami.... bardzo jestem ciekaw Waszych opinii.... pozdr

profile.country.PL.title
.Enzo.
Poszukiwacz

:c37 Z ostatnich mi się podobają 11, 18, 23 i 26 chociaż nie lubię dzieci na zdjęciach (ale to głównie dlatego, że wszędzie ich pełno :c12 )