anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

catintheflat - Takie tam

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

catintheflat - Takie tam

Witam!
Na wstępie chciałbym wszystkich powitać na nowym dla mnie forum :c37
Pewnie część z Was kojarzy mnie z KKM lecz niestety zbieg pewnych okoliczności doprowadził do rozstania z tymże forum. Pierwsze kroki w fotografii zaczynałem z Sony A200 potem były jakieś Nikony ale obecnie znów powróciłem do Sony w nieco mniejszej odsłonie...NEX 7. Tak sobie coś tam po malutku tworzę czasem bywa lepiej a czasem gorzej.
Tak więc na wstępie aby nie przyjść tak z gołymi rękami wrzucam kilka swoich prac.

25 ODPOW. 25
profile.country.pl_PL.title
spolghost1lgexk
Nowicjusz

e. umiesz lepsze robić. te są najwyżej takiese.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

ghost napisał(a):

e. umiesz lepsze robić. te są najwyżej takiese.



Normalnie cenię taką szczerość do bólu. Chłopak sprzęt poznaje.
PS.Zamarzniesz jak będziesz w zimnicę chodził w krótkich galotkach(czwartek po Tatrach, koło Energopomiaru; dwa razy Ci machałem z pojazdu z napisem 991) :c20

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

Dziękuję wszystkim za komentarze i odwiedziny ;-) Fakt potrafię lepsze ale potrafię zrobić też dużo gorsze ;-)
Sesja niestety nie wypaliła...druga też nie...skąd ja wiedziałem że tak będzie. Na szczęście była trzecia taka niespodziewana w zasadzie z osobą która pierwszy raz była fotografowana nieco ambitniej. No nie wiem sami oceńcie jak wyszło :)

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Z jesiennych obrazków zdecydowanie, bezdyskusyjnie nr6, zapytam przy okazji któryż to obiektyw tak pięknie "maluje tło" :c47
To gustu też przypada mi 9...

Bonus... :slight_smile: to winno się znaleźć także w wątku co śmieszy nasze obiektywy
Wiadomo wódka zimna musi być. :c34

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
spolghost1lgexk
Nowicjusz

mdelkowe hm.. poprawne.
jest ok. ale tylko ok.

liście.. jak to liście.

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący

Mi się bardzo podobają, prawdziwe barwy polskiej jesieni....

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

Jeśli sesja jest ok to dobrze, bo własnie tak się spodziewałem jakiś cudów nie przewidywałem ;-) Może już niedługo coś jeszcze się uda zorganizować.


Liście jak to liście wiem ale po prostu uwielbiam ten widok mimo, że kicz do potęgi ;-) Obiektyw to CZJ Pancolar 50/1.8.

profile.country.pl_PL.title
spolghost1lgexk
Nowicjusz

Jeśli sesja jest ok to dobrze, bo własnie tak się spodziewałem jakiś cudów nie przewidywałem Może już niedługo coś jeszcze się uda zorganizować.


wiesz jak jest. po prostu rozpuściłeś mnie ;-)

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

Ja? A czym konkretnie ?:)