anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

celt-portrety i inne

profile.country.PL.title
celt-----
Nowicjusz

celt-portrety i inne

No to siup

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Czasami przeglądam galerie użytkowników tego forum i nieodparcie nasuwa mi się, co do niektórych pytanie: ”I do takich zdjęć był ci potrzebny A900,850,77 czy raczej opatrzył ci się sprzęt, który miałeś, był za mały i na spacerze nikt nie zwracał na niego uwagi, no i chciałeś czymś nowym zaimponować znajomym?”.
W tej galerii widzę dwie prawdziwe perełki, w dodatku wykonane aparatem, do którego mam ogromny sentyment.
Pierwsza fotografia, pochodząca prosto z aparatu bije po oczach fantastyczną kolorystyką. Widać, że czujesz światło. Przebarwienia, które widać na skórze są efektem konwersji na przestrzeń sRGB.
Druga, nadaje się tylko na kanwę-u mnie już wisi. Potraktowałem ją programem PhotoZoom Pro4 i wydrukowałem w dużym formacie…
Brawo.

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

:c37
Masz prześliczną modelkę :) , portrety bardzo dobre, mnie bardziej podoba się pierwszy, choć drugi też dobry...poza tym widzę dzięki nim jaki drzemie potencjał jeśli ktoś wie i ma umiejętności w obiektywie 85mm/2.8, bo tym było robione zdjęcie, tak? Zamierzam też w niego zainwestować, ostrość jest cudna. :thumbsup:

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
celt-----
Nowicjusz

photomusic napisał(a):

Czasami przeglądam galerie użytkowników tego forum i nieodparcie nasuwa mi się, co do niektórych pytanie: ”I do takich zdjęć był ci potrzebny A900,850,77 czy raczej opatrzył ci się sprzęt, który miałeś, był za mały i na spacerze nikt nie zwracał na niego uwagi, no i chciałeś czymś nowym zaimponować znajomym?”.
W tej galerii widzę dwie prawdziwe perełki, w dodatku wykonane aparatem, do którego mam ogromny sentyment.
Pierwsza fotografia, pochodząca prosto z aparatu bije po oczach fantastyczną kolorystyką. Widać, że czujesz światło. Przebarwienia, które widać na skórze są efektem konwersji na przestrzeń sRGB.
Druga, nadaje się tylko na kanwę-u mnie już wisi. Potraktowałem ją programem PhotoZoom Pro4 i wydrukowałem w dużym formacie…
Brawo.


Zacząłem czytać i już czekałem na "z.bkę", że ma a700 i nie wiadomo po co mu ;-)
Było nie było to bardzo dobry aparat.
Dzięki za miłe słowa. Zdjęć praktycznie nie obrabiam

@ bart_m26 - modelka wyszukana, bardzo chętnie pozuje więc jak będziesz w Gda to śmiało możesz sesję zrobić. Ma bardzo ładne oczy i włosy

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Mnie oba nie 'weszły'.
Pierwszy dlatego, że zupełnie nie pasuje mi ustawianie w ten sposób kobiet, które zamierzam 'strzelić'.
Drugie, bo to zupełnie nie moje kolory. Cięcie przez brodę zawsze będzie dyskusyjne.
Tak czy siak - nie przejmuj się, bo ja zawsze marudzę i dużo rzeczy mi się nie podoba. Moje zdjęcia też mi się nie podobają...

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

1. :thumbsup: podoba sę.

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8