anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

cezar73 - niepozowane

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący

cezar73 - niepozowane

Witam, ponieważ ''zaprzyjaźniłem'' się z moim nexem, i nie zamierzam zmieniać systemu. Kilka niepozowanych oddechów warszawskiej ulicy - zatrzaśniętych w migawce nexa :)

Witam w mojej szuflandii z pstrykami :))

26 ODPOW. 26
profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Plac Wilsona super.
Lassie wróć- piękne zdjęcie, tylko po cholerkę ta dająca po oczach winieta.
Ogólnie jestem przeciw takiemu hdr-owemu zniekształcaniu obrazu. Dla mnie hdr jest tylko narzędziem rozszerzającym możliwości matrycy i powinien być jak najmniej widoczny. To trochę jak z fiszjką,.... w nadmiarze nudzi.
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący

To jest chyba moja maniera, uczę się próbując uwypuklić ten fragment kadru który mnie interesuję przy braku np. pod ręką zoomu, różne się popełnia błędy ...

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

cezar73 napisał(a):

To jest chyba moja maniera, uczę się próbując uwypuklić ten fragment kadru który mnie interesuję przy braku np. pod ręką zoomu, różne się popełnia błędy ...



Mówisz o winiecie? Korzystam, żeby przytłumić zbędne szczegóły, ale raczej kontroluję przezroczystość winiety(właściwie to korzystam z ramek :smileyredface: dobierając kolor i przenikanie, kształt oraz punkt centralny). Pozdro.

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Ciekawe kadry jakkolwiek minus za winiete i ten HDR na zdjeciu ze srodka tramwaju :c12

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Fajnie, nawet bardzo fajnie, ale prośba na przyszłość - 800 px na dłuższym boku, bo strasznie kiepsko ogląda się te większe

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący