anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ciemność widzę, czyli dlaczego nie widzę fotek w galerii???

darole-----
Początkujący

ciemność widzę, czyli dlaczego nie widzę fotek w galerii???

jak w temacie. wrzuciłem foty na konkurs i... nic. czy to kwestia moderacji, czy co?

32 ODPOW. 32
wojtekw790
Początkujący

Udalo sie.
Potwierdzam....próbowałem z 15 razy (dzisiaj) i wreszcie
zasada jak na NK max to 0.6 mb i takjak moj obraz to 1250x1500 pix bo większy nie wszedł
POZDRAWIAM

itan-----
Początkujący

wielkosc zdjecia napewno nie ma tutaj znaczenia

Rebelence
Początkujący

Da radę jakoś usunąć zdjęcie z konkursu na nk? przez przypadek wgrało mi jedno złe, ale już mam załądowane 2 i nie moge poprawić 😕

electropolis
Początkujący

Rozmiar w px nie ma znaczenia. Znaczenie ma waga pliku czy jak kto woli rozmiar w KB. Mniej niz 600 KB.

Do.Ominik
Początkujący

niektórzy piszą że po iluś tam razach w końcu wchodzi zdjęcie.. jednak ja próbuje i próbuje i albo nic sie nie pokazuje tylko znowu 'dodawanie zdjęcia' albo 'plik został tylko częściowo wgrany - wgraj jeszcze raz' .. kombinowałem już z różnymi zdjęciami i rozmiarami.. wszystkie zdjęcia wrzucam w wadze ok. 400kb i nic.. pomoże ktoś?

carra-----
Początkujący

Ja również próbuję nadal. I inic... Próbowałam nawet o 4 wnocy zamieścić zdjęcie, gdzie średnio fotografie dodawane są co kilkanaście minut, a więc nie chodzi też o przeciążenie strony. A więc o co chodzi??? Organizatorzy? P.S. Moi znajomi również mają ten problem. To nie są pojedyncze osoby!

Liqupeara
Początkujący

Po paru dniach starań, nadal nic.
Myslałam, że mogę się zaprezentować jako amator,
ale niestety.

No cóż, martwi mnie to
ale co ja mogę zrobić?

Do.Ominik
Początkujący

no tyle osób sie na to skarży więc powinni coś z tym zrobić w końcu.. osobiście drażnią mnie takie rzeczy .

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Problem dotyczy Naszej Klasy, a nie naszego forum.
Dziękuję za wszystkie zgłoszenia problemów, zgłosiłem to do techników Naszej Klasy.
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.

itan-----
Początkujący

Ok, poszły. Dzieki za interwencje