anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

dan179

profile.country.pl_PL.title
dan179
Początkujący

dan179

Pare fotek z ostatniego zlecenia. Oczywiście a900+ 24-70 oraz 135/1.8 ;) o dziwo ,można pracować na takim sprzęcie i na nim bezproblemu zarabiać ;) Cóż pozostaje mi teraz z niecierpliwością czekać na a99 jak wejdzie już do sprzedaży :c69

1.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Bardzo dobre zdjęcia :c4 , tylko nie kumam tekstu

dan179 napisał(a):

Oczywiście a900+ 24-70 oraz 135/1.8 ;) o dziwo ,można pracować na takim sprzęcie i na nim bezproblemu zarabiać


a co do tej pory myślałeś że się nie da ?. Sam udowadniasz co innego :smileyhappy: )

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Podoba mi się światło i jak je wykorzystałeś, osobiście rozjaśniłbym troszeczkę w m1 tło bo trochę ciamnawo. Poza tym mi się podoba :D



BTW - zdjęcia robiłeś w okolicy Torpedowni w Gdyni?

profile.country.pl_PL.title
dan179
Początkujący

Tak to ta torpedownia, nad wyraz urokliwe miejsce ;)

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

dan179 napisał(a):

Oczywiście a900+ 24-70 oraz 135/1.8 ;) o dziwo ,można pracować na takim sprzęcie i na nim bezproblemu zarabiać ;)



Dlaczego by się miało nie dać? przeciętny amator o takim zestawie może pomarzyć.

Zdjęcia, cóż, tu nie ma w zasadzie co komentować, fotografie zrobione przez dobrego profesjonalistę muszą być świetle i tak jest...Majstersztyk, piękne światło, ma 1-ce modelka wygląda niemalże jak anioł :smileythumbsup: coś pięknego.

:c4

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
dan179
Początkujący

Sesja "violet"
Backstage -https://vimeo.com/29179623
i pare fotek.Z ciekawostek. Pierwsza częśc sesji skończyła się wizytą na komisariacie straży miejskiej oraz Policji :) Zaczęło się wielkim zamieszaniem a skończyło na 50 zł mandatu :P

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

dan179 napisał(a):

Sesja "violet"
Backstage -https://vimeo.com/29179623
i pare fotek.



Zastanawiałem się czy Ty to ten sam Dan z KKM-u? Teraz widzę, że tak. :smileythumbsup:
Dla mnie Twoje zdjęcia jako pomysł, wykonanie sesji (znam z backstage-y) bardzo fajne. Natomiast obróbka zbyt mocna. Za bardzo wygładzone te zdjęcia. Domyślam się, że to zlecenie, że to klient tak chce. Ale ja osobiście nie lubię tak mocno "robionych" modelek.

profile.country.pl_PL.title
dan179
Początkujący

Dzięki za C&C. Tak ten sam :c20 O gustach podobno sięnie dyskutuje , jednak na obrone samego siebie dodam ,że przy oryginalnych plikach i druku zdjęć na duży formay 1m w góre faktura skóry jest widoczna dlatego nie jest to do końca plastic fantastic. :c20 .Do tego dodaje wymogi zleceniodawców :c31 :nauseated_face:

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

dan179 napisał(a):

Tak to ta torpedownia, nad wyraz urokliwe miejsce ;)


zgadzam się :D