anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Daniel123

Daniel123-----
Początkujący

Daniel123

Witam wszystkich forumowiczów,jest to mój pierwszy post na tym forum i chcialbym wam pokazać kilka moich zdjeć zrobionych :c56 390
Zachęcam do komentowania, konstruktywna krytyka mile widziana.

28 ODPOW. 28
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Cześć :c37

Fot.1 - Podciągnij kontrast i wyostrz fotkę następnym razem i będzie lepiej
Fot.2 - Podobnie jak wyżej ...
Fot.3 - Zdjęcie i już - niczym się nie wyróżnia
Fot.4 - Nie było ładniejszego tego liścia ?
Fot.5 - Chyba za ciemne tak na moje oko

Życzę jak najlepszych kadrów - powodzenia :thumbsup:

Pozdrawiam :)

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
Daniel123-----
Początkujący

Dzieki za rady.
Fot.4 - Nie było ładniejszego tego liścia ?


Były,ale wysoko :smileyhappy:

Dam jeszcze jedno zdjęcie.

profile.country.GB.title
Amtrak
Użytkownik

cześć

6 czarna plama na pół kadru.

Pozdrawiam.

Daniel123-----
Początkujący

A teraz?

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Staraj się nie dzielić kadru w połowie. Zdecydowanie lepiej wyszła fotka z mniejszą ilością tej niby "plamy" ;)



moja wersja :nauseated_face:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
.Enzo.
Poszukiwacz

Początki jak to początki... bywają trudne. Tak szczerze i brutalnie to nic ciekawego nam tu nie pokazałeś ale nie poddawaj się. Pamiętaj, że jeśli już robisz zdjęcia przedmiotom, które widzimy codziennie (kot, liść) to staraj się nam pokazać w inny sposób niż my na to patrzymy. Inaczej mówiąc zrób coś z niczego. Każdy przedmiot jest w jakimś względzie piękny ale trzeba go odpowiednio pokazać czego się niestety trzeba z czasem nauczyć. Praktyczne porady dostałeś od kolegów powyżej. Poczytaj trochę poradniki i czekamy na następne próby :thumbsup:

Daniel123-----
Początkujący

Dziekuje wszystkim za rady,ale także za krytyke,która jest bardzo potrzebna w moim przypadku.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

:c37
Kotki - ładne zwierzaki, ale czemu je tak z góry traktować? Byłoby chyba dużo przyjemniej się oglądało, gdybyś się zniżył do ich poziomu :thumbsup:
Brzoza... jedyne co mogę powiedzieć, to że albo było bardzo niskie słońce, albo balans bieli poszedł na spacer... poza tym nic ciekawego.
Liść - tu już robi się ciekawie... ale znów szkoda, że nie cały i nie sam, bo bardzo ładnie się prezentuje na tle tej oszronionej? trawy.
Widoczek - sympatyczny, choć ciachnął bym tak połowę tego cienia z dołu i wystemplował te listki co z lewej strony na tle nieba włażą na fotkę.

:thumbsup:

------------------------------
fotoamator
Daniel123-----
Początkujący