anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Deviacje srebrowe...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Deviacje srebrowe...

Od kobiet zacznę...

Sonnar / Superia Xtra
Skan negatywu

136 ODPOW. 136
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

10zer napisał(a):

...wydaje mi się, że nie ma ostrości na twarzy


Szkła Zeiss'a do średniegoformatu mają swój urok w postaci specyficznej plastyki, która widoczna jest na zdjęciach. Do tego dochodzi jeszcze nośnik w postaci filmu zwojowego i możemy mówić o magii oraz duszy obrazu. Coś, czego cyfrowe sprzęty zwyczajnie nie mają...

A*
Orestegor / Rollei Infrared

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

M*
Sonnar / Rollei Universal

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

K*
Sonnar / PanF+

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

10, 11 i 14 jak dla mnie majstersztyk. :c4 :c4 :c4

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

A*
Sonnar / Rollei Universal

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

M*
Sonnar / Rollei RPX

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

:c37 Przyjemne... hmm kadry też ;)
Jesień i u Ciebie... dziewczyny po kostki w ubraniach :slight_smile:

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Deviant napisał(a):

Do tego dochodzi jeszcze nośnik w postaci filmu zwojowego i możemy mówić o magii oraz duszy obrazu. Coś, czego cyfrowe sprzęty zwyczajnie nie mają...



Takie czasy. Ostatnio na spotkaniu z P. Pierścińskim padło pytanie co jest brom.(w podpisie tych starych zdjęć z lat 50 i 60, obok tytułu widniał napis brom). Piękne zdjęcia- BW, szum jak groch i specyficzny kontrast. :smileythumbsup:

U Ciebie kadry jak zawsze na wysokim poziomie, choć jakoś na 12 nie pasuje mi obcięcie modelki tej modelki w tym miejscu.
Pozdro.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

akamel napisał(a):

U Ciebie kadry jak zawsze na wysokim poziomie, choć jakoś na 12 nie pasuje mi obcięcie modelki tej modelki w tym miejscu.
Pozdro.


Mnie też nie pasuje to cięcie, ale z racji trzymania w lewej ręce obiektywu Orestegor (ponad 2kg) a w prawej Kieva i tak się cieszę, że wyszło z tego cokolwiek...

Nogi J*
Volna / Rollei Pan25

J* została poinformowana, że pstryknąć zamierzam jej nogi i wyraziła zgodę na wszystko :c2

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

J*
Volna / Rollei Infrared