anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Deviacje...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Deviacje...

Porządki

869 ODPOW. 869
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Mnie zawsze ciągnęło do mrocznych klimatów :smileytwisted: 49 http://www.microchip.net.pl/~aliando/forummf/images/smiles/thumbsup.gif

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Sympatyczny portrecik - wykonany wtedy, kiedy każdy z nas już tylko w trybie AUTO potrafi coś strzelić a i nie zawsze dobrze...

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Deviant napisał(a):

wykonany wtedy, kiedy każdy z nas już tylko w trybie AUTO potrafi coś strzelić a i nie zawsze dobrze...


widać -> nieostry ten portrecik ;) aczkolwiek sympatyczny (ten przepity czerwony nos :D )

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Fotografia w podczerwieni to przykład, gdzie wymagana jest wysoka wartość kompensacji ekspozycji - szkoda, że A200 ma tylko od -2Ev do +2Ev, podczas gdy w trybie manualnym musiałem podnieść kompensację ekspozycji do +4Ev...

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Te fotki są niezłe :) najbardziej mi pasuje 51 :)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ja również przychylę się do 51 - bardzo ładny kadr.

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Wszystkie ostatnie trzy fotki są bardzo dobre jak dla mnie amatora, ale 51 robi super wrażenie. :)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Dalej IR - wciągnęło mnie. Niestety A200 ma dość mocny filtr ir wbudowany, który skutecznie "przeszkadza" w wykonaniu lepszych ekspozycji. Dodatkowo bardzo często pojawia się coś jakby plama, która całkowicie rujnuje jakikolwiek pomysł.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

zdjęcia ładne :) aż miło się je ogląda :)
a gdzie to takie zamczysko jest :question:

Pozdrawia Starosta :grin:
raven-----
Początkujący

mnie też urzekło 51
a do tego 55 -super zamczysko- świetne zdjęcie