anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Deviacje...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Deviacje...

Porządki

869 ODPOW. 869
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Bardzo fajny pomysł :thumbsup: .

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

253/
A200 IR Distagon T* ZA

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Pięknie :c4 .

profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

brawo :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Bardzo podoba mi się 253/IR, przede wszystkim fajny minimalizm, no i co by tu dużo nie mówić, ale zdjęcia w podczerwieni mają to coś ... :c4 .

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

M*
A700 Minolta 50/1.7

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

jpg - prosto z aparatu (pomniejszony jedynie na potrzeby forum)

A57 Planar T* ZA

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Byłem wczoraj na wystawie / wernisażu jak kto woli. Wystawiała zdjęcia m.in. moja dalsza koleżanka. Impreza raczej miała skromny charakter, ale to co mnie dopiło to ilość osób, które przyszły popatrzyć na zdjęcia. Jakbym miał trochę więcej palów u rąk, to by mi wystarczyło, żeby wraz z palcami u nóg wszystkich oznaczyć na każdym osobnym palcu. Ludzie są znudzeni zdjęciami. Każdy ma aparat w 'gie es emie', każdy może robić zdjęcia i później każdy może robić sztukę gnojąc te swoje gnioty na milion sposobów na komputerze...
Zdjęć ludzie także nie potrafią oglądać i już najbardziej co mnie dobiło wczoraj to zasłyszane - ja też takie potrafię zrobić...

Nie mówię, że moje stryki są dobre, bo nie są. Na tę chwilę lepszych nie potrafię zrobić, więc muszę się zadowolić tym, co mam/potrafię. Przynajmniej zdaję sobie z tego sprawę...

256 - pstryk z wystawy.
Parametrów nie znam, bo aparat w tel. okazał się wiedzieć wszystko lepiej :c2

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Deviant,sluszne spostrzezenie :c44

Dlatego wlasnie wybieram klimaty typu Rumunia,nazwanych przez innych skansenem do poszukiwania nowych inspiracji. :c18

Pozdrawiam

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

:yahoo: