anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Forum nie umiera wcale, uroczy mały brzdąc.

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Forum nie umiera wcale, uroczy mały brzdąc.

:c37
Zdecydowałem się w końcu na swoją galerię, nie będzie tu póki co takich rewelacji jak u innych, choć początki w większości wyglądały podobnie, ufam, że dzięki uwagom i wskazówkom mi tu udzielonym też podniosę swoje umiejętności. (tu szczególnie cenne dla mnie są techniczne )
Cześć zdjęć się powtórzy (już się tu pojawiły ), ale tym razem są wystawione aby zostały ocenione...
Z czym mam problem to wiem na starcie, kolory, ale co poradzę, póki co notebook lenovo, a więc dla fotografa, na razie na dobry dający się dobrze skalibrować ekran mnie nie stać.


Message was edited by: bart_m26


Message was edited by: bart_m26

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
101 ODPOW. 101
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

DSC05058a.JPG

DSC05045a.jpg

Message was edited by: bart_m26

Message was edited by: bart_m26

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Taka oponia się pojawiła, że forum umiera, prawda jest taka, że to tylko i wyłącznie od nas zależy jego żywot...również naszych galerii, tak więc mała wrzutka.?
Parę dni temu siotry przyjaciółka była u nas w domu ze swoim 13miec synkiem, na szybko w przerwie kilka zdjęć mu zrobiłem, dziecko lubi być fotografowane, ale tak naprawdę większym jest wyzwaniem niż moje futrzaki, ani chwili nie potrafi usiedzieć na miejscu (wyzwanie dla AF i nie tylko :wink: )DSC06898s.JPG


DSC06903s.JPG


DSC06910w.JPG

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany