anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Forum nie umiera wcale, uroczy mały brzdąc.

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Forum nie umiera wcale, uroczy mały brzdąc.

:c37
Zdecydowałem się w końcu na swoją galerię, nie będzie tu póki co takich rewelacji jak u innych, choć początki w większości wyglądały podobnie, ufam, że dzięki uwagom i wskazówkom mi tu udzielonym też podniosę swoje umiejętności. (tu szczególnie cenne dla mnie są techniczne )
Cześć zdjęć się powtórzy (już się tu pojawiły ), ale tym razem są wystawione aby zostały ocenione...
Z czym mam problem to wiem na starcie, kolory, ale co poradzę, póki co notebook lenovo, a więc dla fotografa, na razie na dobry dający się dobrze skalibrować ekran mnie nie stać.


Message was edited by: bart_m26


Message was edited by: bart_m26

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
101 ODPOW. 101
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Lajam napisał(a):

16 - bardzo przyjemny kadr. :thumbsup:



Dzięki, byłem w tym miejscu rok temu, jeszcze z Gx20, ale bez statywu, znacznie więcej wody było w strumyku, zdjęcie byłoby ciekawsze moim zdaniem...

Co do 17tki, może faktycznie, mnie się podoba, ale być może można na nim dostać lekkiego oczopląsu.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

To jeszcze jedno zdjęcie "przyrody właściwej"

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

16 i 18 podobają się :thumbsup:
Co do kotków to za przedmówcami.Szukać tła i z ostrością walczyć, choć wiem , że z futrami prostej sprawy nie ma :c20

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

zdjęcie 18 ciekawe :thumbsup:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Na 18 ta czarna gałązka bardzo niekorzystnie. Poza tym :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Lajam napisał(a):

Na 18 ta czarna gałązka bardzo niekorzystnie



Tak, wiem :? kolejnym razem będzie trzeba takie gałązki ułamać przed zrobieniem fotografii.


Kolejne, znów strumyczek leśny, sam już mogę skrytykować to zdjęcie, moim zdaniem mogło być nieco niższe ujęcie, na swoją "obronę" tylko powiem, że już niżej nie byłem stanie rozstawić statywu, i tak obsługiwałem aparat kucając, sam statyw stał w wodzie ok 30cm...cóż, kadr, wybór miejsca to coś nad czym trzeba jeszcze popracować...

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz



Kolejne, znów strumyczek leśny, sam już mogę skrytykować to zdjęcie, moim zdaniem mogło być nieco niższe ujęcie, na swoją "obronę" tylko powiem, że już niżej nie byłem stanie rozstawić statywu, i tak obsługiwałem aparat kucając, sam statyw stał w wodzie ok 30cm...cóż, kadr, wybór miejsca to coś nad czym trzeba jeszcze popracować...



No sam sobie dałeś recenzje.
Trzeba się wyposażyć w statyw z możliwością montażu aparatu pod statywem, np. velbon sherpa 600

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

krzys1977 napisał(a):

No sam sobie dałeś recenzje.



Nie ma jak samokrytyka :smileyhappy:

krzys1977 napisał(a):

Trzeba się wyposażyć w statyw z możliwością montażu aparatu pod statywem, np. velbon sherpa 600



Dzięki za radę, sprawdziłem, cena całkiem rozsądna, rozważę w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

19 bardzo sympatyczna :thumbsup:

..shprot..
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

18 na tak :thumbsup: