anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Forum nie umiera wcale, uroczy mały brzdąc.

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Forum nie umiera wcale, uroczy mały brzdąc.

:c37
Zdecydowałem się w końcu na swoją galerię, nie będzie tu póki co takich rewelacji jak u innych, choć początki w większości wyglądały podobnie, ufam, że dzięki uwagom i wskazówkom mi tu udzielonym też podniosę swoje umiejętności. (tu szczególnie cenne dla mnie są techniczne )
Cześć zdjęć się powtórzy (już się tu pojawiły ), ale tym razem są wystawione aby zostały ocenione...
Z czym mam problem to wiem na starcie, kolory, ale co poradzę, póki co notebook lenovo, a więc dla fotografa, na razie na dobry dający się dobrze skalibrować ekran mnie nie stać.


Message was edited by: bart_m26


Message was edited by: bart_m26

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
101 ODPOW. 101
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

:c22 Dziękuję za opinię.

Quartz napisał(a):

Widzę, że polubiłeś długie ekspozycje :) Ładnie to wygląda, spróbuję pooceniać zdjęcia.


W moim subiektywnym odczuciu morze, fale dobrze fotografuje się albo w długich czasach, uzyskując dzięki temu efekt "zamarzniętego", "stalowego" morza, bądź krótkich czasach aby uchwycić dynamikę fal...czasy nazwijmy to "średnie" nic ciekawego nie pokazują.

Quartz napisał(a):

Plus za prosty horyzont (ja nad tym nie panuję :slight_smile: )



Nie ma tak pięknie, trochę prostowałem w etapie obróbki, ale pomocny też okazały się linie podziału i poziomiczka w statywie, w wielu zdjęciach troszkę leci mi horyzont, choć staram się aby jak najmniej :c20

Quartz napisał(a):

59-chyba musiałeś szybko uciekać do domu po zobaczeniu takiego widoku. Zwiastuje niezłą burzę. Kadr bardzo ładny :thumbsup:



Oj tak, zdjęcie gdzieś 15-20min spaceru od "naszego" zejścia na plażę, miałem kurtkę przeciwdeszczową, torba foto posiada wyjmowany pokrowiec...okazało się jednak, że nie było to potrzebne, jak to w starym przysłowiu o dużej chmurze. :smileyhappy:

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

To wszystko jest jak kijem po(...) pisane...
Nic nie jest tak naprawdę pewne, może być rozmyta jak napisy tworzone przez te dziecko.
Tu pewne są fale które te napisy rozmyją, tak samo w życiu pewne są przeciwności...mimo tego, dziecko z uporem tworzy te napisy...pytanie poco?...ma to sens?

Takie zdjęcie z pewnym filozoficznym przekazem, zrobione spontaniczne, bez zastanawiania się, idę plażą widzę taką scenkę naciskam spust migawki...

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

z pierwszej części 53 i 54 na nie :? a drugiej 57 najmniej mi podeszło :?

za to reszta zdjęć bardzo dobra, bardzo mi się podobają :thumbsup: :c4
z 50 wystemplować tylko wspomniany kurz i będzie git :c20

60 fajne i tyle :c20

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Jeszcze dwa wygrzebałem...
znów ten zachód...może robi się monotonne, ale ja kocham zachody słońca nad morzem...

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

jak zauwazyłeś 61 Monotonne szału nie robi. ale nie jest też takim którego bym nie pokazał

natomiast 62 szkoda przepaleń na Morzy i tego mocnego Cienia z prawej strony na Barierkach

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Ty razem próba uchwycenia pracowitego stworzonka przy pracy, obiektywu makro nie posiadam...więc "makro" uzyskane dzięki kadrowaniu z 16mpx.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Z pszczółka to drugie bardziej mi się podoba :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
HipiAnia
Początkujący

zgadzam się z Rutek68 :)

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

a mi jakoś tak bardziej widzi się pierwsze zdjęcie :thumbsup:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Parę dni byłem na wsi, brak jakichkolwiek świateł sztucznych, piękne ciemne niebo, zrobiłem sporo zdjęć w celu uchwycenia upragnionej "spadającej gwiazdy" trud został nagrodzony, kilkanaście zdjęć tego samego obszaru nieba i się udało :c20 nie jestem więc takich pechowcem jak mi się wydawało :slight_smile:

Następne zdjęcie to krzak...ale w moim odczuciu zdjęcie jest nastrojowe.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany