anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FOTO KLUB - VII Plener Sony - Ojcowski Park Narodowy

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

FOTO KLUB - VII Plener Sony - Ojcowski Park Narodowy

Już niebawem rozpocznie się VII Plener SONY. Zachęcać do robienia zdjęć nie trzeba, ale gorąco Was zachęcam do wstawiania swoich zdjęć z tego spotkania. Oczywiście w tym wątku.
W stosownym czasie w tym poście pojawią się zdjęcia grupowe.

Do zobaczenia! Do sfocenia! :c10

edit:
Poniżej grupówki (uwaga 1200px na dłuższym boku).
Pełne rozmiary => LINK

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
192 ODPOW. 192
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Ale te weselne ramki sobie darować mogłeś!
:P

profile.country.GB.title
roka63------
Doradca

Chyba Nasi Siatkarze wzięli przykład i Brazylia znów "padła" :c20

To jeszcze kilka :c20

profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

Dnia następnego dziura zamieniła się w błękitną planetę ;)

profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik
profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kuraq napisał(a):

Ale te weselne ramki sobie darować mogłeś!
:P


delikatne wejście w sezon :smileymrgreen:

Pokaz barmański

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik

Wracając do domu - naszymi bardzo szybkimi kolejami, dosiadł sie jakiś chłopak z Poznania i coś tam zaczął gadać o zdjeciach bo zobaczył plecak na aparat i chustę Alphy. Okazało się że zajmuje się fotografią ślubną. Wypytywał z kąd wracam itd. To mu powiedziałem że z pleneru i jaki tam jest klimat i możliwości przetestowania sprzętu itp. To zrobił :o bo nie sądził że aż tak mogą wyglądać takie plenery i takie możliwości na nich. Powiedział że będzie szukał informacji na temat kolejnych plenerów bo jeśli jest możliwość to on też chciałby pojechać na taki plener - pogadać z ludźmi, czegoś się nauczyć itp. Co mnie zaskoczyło pozytywnie to okazało się że on fotogarfuje Nikonem, ale od razu powiedział że nie dla niego ploty że ten sprzęt jest taki albo taki itd. Że każdy fotografuje tym czym lubi i jaki system mu pasuje. Tak że przegadaliśmy prawie całą drogę z Katowic do Poznania. I jestem miło zaskoczony bo przeważnie jak ktos słyszy Sony to :c8 i raczej nie chce o niczym rozmawiać, a tu chyba trafił się jakiś pojedyńczy element ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Arturro10 napisał(a):

Wracając do domu - naszymi bardzo szybkimi kolejami, dosiadł sie jakiś chłopak z Poznania i coś tam zaczął gadać o zdjeciach bo zobaczył plecak na aparat i chustę Alphy. Okazało się że zajmuje się fotografią ślubną. Wypytywał z kąd wracam itd. To mu powiedziałem że z pleneru i jaki tam jest klimat i możliwości przetestowania sprzętu itp. To zrobił :o bo nie sądził że aż tak mogą wyglądać takie plenery i takie możliwości na nich. Powiedział że będzie szukał informacji na temat kolejnych plenerów bo jeśli jest możliwość to on też chciałby pojechać na taki plener - pogadać z ludźmi, czegoś się nauczyć itp. Co mnie zaskoczyło pozytywnie to okazało się że on fotogarfuje Nikonem, ale od razu powiedział że nie dla niego ploty że ten sprzęt jest taki albo taki itd. Że każdy fotografuje tym czym lubi i jaki system mu pasuje. Tak że przegadaliśmy prawie całą drogę z Katowic do Poznania. I jestem miło zaskoczony bo przeważnie jak ktos słyszy Sony to :c8 i raczej nie chce o niczym rozmawiać, a tu chyba trafił się jakiś pojedyńczy element ;)


Świetnie. Cenię ludzi, dla których w fotografii jest coś ważniejszego niż sprzęt i podziały z tym związane. Sprzęt należy dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i każdy, świadomy wybór jest lepszy, niż ślepa wiara w logo :smileythumbsup:

Wstawiłeś moje foto spod Hotelu Kazimierz ( sssszeroki kąt :P ), więc masz mój strzał z chwili przed :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer