anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FOTO KLUB - VII Plener Sony - Ojcowski Park Narodowy

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

FOTO KLUB - VII Plener Sony - Ojcowski Park Narodowy

Już niebawem rozpocznie się VII Plener SONY. Zachęcać do robienia zdjęć nie trzeba, ale gorąco Was zachęcam do wstawiania swoich zdjęć z tego spotkania. Oczywiście w tym wątku.
W stosownym czasie w tym poście pojawią się zdjęcia grupowe.

Do zobaczenia! Do sfocenia! :c10

edit:
Poniżej grupówki (uwaga 1200px na dłuższym boku).
Pełne rozmiary => LINK

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
192 ODPOW. 192
profile.country.pl_PL.title
Tereska.
Początkujący

Ej,aż mi głupio,że nie wstawiam żadnych zdjęć ;D No ale nie moja wina,że brzydkie :tongue_winking:

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Tereska, doskonale Cię rozumiem - moje zdjęcia są albo brzydkie, albo zawierają treści nie do publikacji :slight_smile:

No i skargę wnoszę - jak już się załapałem na zdjęciu kuraq'a, to ostre jest logo producenta polaru, za który zabuliłem własne pieniądze. Ja tu widzę ukrytą opcję reklamową! :smileytwisted:

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

To do krisa miej pretensje, że Jego szkło z moim body źle pracuje :slight_smile:

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kuraq napisał(a):

Ostatni post :D



Ja Ci dam ostatni post! Ja Ci dam.
Tylko Ty pokazujesz jak się bawili plenerowicze. Tylko na Ciebie można liczyć. To tak, jakby na plener foto pojechał Darek a pozostali zapomnieli aparatów.
Wstawiać zdjęcia. I Ty, kuraq, także.
Czekamy.

Przecież każdy z Was może być w takiej sytuacji, że nie uda mu się pojechać na plener. Wyobraźcie sobie co byście czuli i teraz wiecie jak ja czekam na zdjęcia i relacje.

profile.country.pl_PL.title
Tereska.
Początkujący

Lars napisał(a):

Tereska, doskonale Cię rozumiem - moje zdjęcia są albo brzydkie, albo zawierają treści nie do publikacji :slight_smile:



Nie no,znalazłam jedno dobre,więc jak już się z nim uporam to wrzucę,aczkolwiek to nie będzie zbyt szybko,Kuraq może potwierdzić ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

aleś Kuraq zaszalał...więcej takich fajnych szaleństw! Więcej takich szaleńców!

kuraq napisał(a):

To do krisa miej pretensje, że Jego szkło z moim body źle pracuje :slight_smile:


uwaga szkło zawiera lokowanie produktu!


piotruso napisał(a):


Tylko Ty pokazujesz jak się bawili plenerowicze. Tylko na Ciebie można liczyć. To tak, jakby na plener foto pojechał Darek a pozostali zapomnieli aparatów.


http://img154.imageshack.us/img154/3317/crying5652706.gif
A ja, a ja? Wstawiłem więcej, a jestem na skazanej liście.....no nic....idę se strzelić foszka http://img233.imageshack.us/img233/2420/fochmx2.gif
















:c97

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

U Ciebie jakby tak lepiej ostrzył :P

kris napisał(a):

kuraq napisał(a):

To do krisa miej pretensje, że Jego szkło z moim body źle pracuje :slight_smile:


uwaga szkło zawiera lokowanie produktu!


No, jak ustawiłem korekcję, to mi się szkło znowu zalokowało w głowie :c34


piotruso napisał(a):


kuraq napisał(a):

Ostatni post :D



Ja Ci dam ostatni post! Ja Ci dam.
Tylko Ty pokazujesz jak się bawili plenerowicze. Tylko na Ciebie można liczyć. To tak, jakby na plener foto pojechał Darek a pozostali zapomnieli aparatów.
Wstawiać zdjęcia. I Ty, kuraq, także.


To jeszcze nie koniec, nie martw się. Dopiero wrzucam ludzi. Potem jeszcze kilka zamkowych, skałkowych fajerwerkowych... :D
Ale mniej, bo ja ludzi lubię.... :c20

Tereska napisał(a):

Lars napisał(a):

Tereska, doskonale Cię rozumiem - moje zdjęcia są albo brzydkie, albo zawierają treści nie do publikacji :slight_smile:



Nie no,znalazłam jedno dobre,więc jak już się z nim uporam to wrzucę,aczkolwiek to nie będzie zbyt szybko,Kuraq może potwierdzić ;)



Ale powoli dajesz radę :D

profile.country.pl_PL.title
Tereska.
Początkujący

No dobra, powiedzmy, że zrobiłam zdjęcie i chce się z wami nim podzielić (a tak na serio Kuraq chce żebym się podzieliła :c34 )

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

kuraq no płodny z Ciebie artysta. :thumbsup:

Ja wrzucę zdjęcia pana Marka. Winien jestem mu podziękowania za chwilę rozmowy po jego prezentacji. Pozdrawiam.