anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HipiAnia - małe początki

HipiAnia
Początkujący

HipiAnia - małe początki

Hejka. Chciałabym wam przedstawić i poddać opinii moje zdjęcia. Posiadam lustrzankę :c56 390 od ponad roku, próbuję uczyć się na własną rękę z małą pomocą szwagra i jakoś powoli ta nauka idzie do przodu. Dodaje tutaj zdjęcia dość stare (z maja 2011 roku), które uważam że są dość ciekawe, ale bardzo chcę poznać waszą, bardziej profesionalną opinie :nauseated_face:

PS. z czasem będę wrzucać coraz nowsze zdjęcia, bo jestem ciekawa czy są po prostu dobrą fotografią :c20

27 ODPOW. 27
HipiAnia
Początkujący

hehe być może :D te zdjęcie akurat przedstawia łopatki turbiny parowej w Elektrociepłowni.

profile.country.pl_PL.title
lopeezzz
Początkujący

Fajnie, że w końcu zdecydowałaś się otworzyć galerię :thumbsup:
Czekam na coś nowszego... wiem, że masz jeszcze co nieco w zanadrzu ;)

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

lopeezzz napisał(a):

Fajnie, że w końcu zdecydowałaś się otworzyć galerię :thumbsup:
Czekam na coś nowszego... wiem, że masz jeszcze co nieco w zanadrzu ;)



Jeśli dobrze zrozumiałem nasza urocza Ania mieszka nad morzem, ech moje marzenie, tam co dzień okazja do ciekawych zdjęć jest, morze każdego dnia wygląda inaczej, każdy zachód jest inny...Chyba, że dla mieszkańców wybrzeża morze tak samo powszechne jest jak dla mnie moja okolica. Ładny początek, także czekam na więcej. :smileythumbsup:

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

1991 z widokowych i 10 łabędziowa wpadła mi w oko :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
HipiAnia
Początkujący

lopeezzz napisał(a):

Fajnie, że w końcu zdecydowałaś się otworzyć galerię :thumbsup:
Czekam na coś nowszego... wiem, że masz jeszcze co nieco w zanadrzu ;)



Jeśli dobrze zrozumiałem nasza urocza Ania mieszka nad morzem, ech moje marzenie, tam co dzień okazja do ciekawych zdjęć jest, morze każdego dnia wygląda inaczej, każdy zachód jest inny...Chyba, że dla mieszkańców wybrzeża morze tak samo powszechne jest jak dla mnie moja okolica. Ładny początek, także czekam na więcej. :smileythumbsup:



tak mieszkam w Gdańsku, przeniosłam się tutaj (wstępnie na czas studiów,a co dalej będzie czas pokaże) z Gliwic :)

No dobrze Lopez - szwagierku :D wrzucam zdjęcia robione pożyczonym od Ciebie obiektywem SAL 50/1.8 (Zoo w Gdańsku Oliwa)

Czekam na wasze opinie moi drodzy ;)

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

HipiAnia napisał(a):

No dobrze Lopez - szwagierku :D wrzucam zdjęcia robione pożyczonym od Ciebie obiektywem SAL 50/1.8 (Zoo w Gdańsku Oliwa)

Czekam na wasze opinie moi drodzy ;)



Świetne szkło, jedno z "wielkiej trójcy dla uboższych" 35mm/1.8, 85mm/2.8, 50mm/1.8 także posiadam, naprawdę fajne zdjęcie można nim czynić.

16 podoba mi się, takie sympatycznie zwierzątko, choć może bym mniej centralnie mu ten portret zrobił...


18...Tu nieważna technika, ale słodkie spojrzenie :c2

21 j/w tyle, że zabawne :smileyhappy:

Reszta, fajne zdjęcie z zoo.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

31 - świetne, bardzo mi się podoba :nauseated_face: