anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HipiAnia - małe początki

HipiAnia
Początkujący

HipiAnia - małe początki

Hejka. Chciałabym wam przedstawić i poddać opinii moje zdjęcia. Posiadam lustrzankę :c56 390 od ponad roku, próbuję uczyć się na własną rękę z małą pomocą szwagra i jakoś powoli ta nauka idzie do przodu. Dodaje tutaj zdjęcia dość stare (z maja 2011 roku), które uważam że są dość ciekawe, ale bardzo chcę poznać waszą, bardziej profesionalną opinie :nauseated_face:

PS. z czasem będę wrzucać coraz nowsze zdjęcia, bo jestem ciekawa czy są po prostu dobrą fotografią :c20

27 ODPOW. 27
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

29 i 33 fajne ale gdyby połączyć chmurki z 29 z kadrem 33 to to było by świetne :thumbsup: ,
zachodziki też milo się ogląda :c20

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
HipiAnia
Początkujący

Rutek68 napisał(a):

29 i 33 fajne ale gdyby połączyć chmurki z 29 z kadrem 33 to to było by świetne :thumbsup: ,
zachodziki też milo się ogląda :c20




było by ciekawe połączenie, tylko że zdjęcia były robione o różnych porach i z różnych miejsc :P

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Przyjemna seria.

Szkoda, że 29 i 33 mają tak dużo nieba, które trochę psuje kompozycję.

HipiAnia
Początkujący

Lajam napisał(a):

Przyjemna seria.

Szkoda, że 29 i 33 mają tak dużo nieba, które trochę psuje kompozycję.




miałam do wyboru albo niebo albo krzaki, bo niestety z "podstawowym" obiektywem bardziej przybliżyć się nie dało, zawsze zostaje crop, ale i tak są już trochę ucięte i lepiej skadrowane :P

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

z Chorwackiej wrzutki najbardziej podobają mi się te najbardziej kolorowe zdjęcia :thumbsup: :slight_smile:
po za nimi jakoś tak dłużej patrzyłem na 36 :c20

a galeria od początku też była :thumbsup:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
HipiAnia
Początkujący

Wschód słońca, godzina 5:20, oraz urwanie chmury - zabawa w HDR :)

profile.country.pl_PL.title
Seba_PL
Początkujący

Wschód słońca niezły, ale:
- mam wrażenie, że zdjęcie jest "przeostrzone"
- raczej starałbym się, aby dół zdjęcia, czyli zabudowania, pozostały czarne (powstanie jednolita podstawa zakreślająca jedynie horyzont swoimi nieregularnymi kształtami). W ten sposób przykułabyś uwagę do światła, które jak przypuszczam, miało być tematem przewodnim zdjęcia.

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Wschód słońca piękny, ale efekt trochę psuje to co na dole, niepotrzebnie wyciągałaś szczegóły, to zwykłe bloki nic co miałoby się podobać, ech gdyby ten wschód był zrobiony nad morzem, albo chociaż jakimś płaskim polem, ale i tak :c4 za chęć tak wczesnego wstawania :c20
Chmury dosyć ciekawe...

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany