anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakub - w czarnobieli i szarościach

profile.country.pl_PL.title
Jakub-----
Początkujący

Jakub - w czarnobieli i szarościach

Korzystając z faktu, że póki co można tu zamieszczać foty z D5D ;) pozwolę sobie wrzucić parę zdjęć koncertowych.
Pani nazywa się Gabriela Kulka i pod koniec sierpnia zagrała darmowy koncert w Starym Browarze w Poznaniu. Wszystkim lubiącym mocne kobiece głosy, lekko jazzowy klimat z dużym poczuciem humoru i cierpiącym na brak odpowiedników Kate Bush czy Tori Amos na naszej scenie - polecam wizytę na http://www.myspace.com/gabrielakulka. A to kilka zdjęć z jej koncertu.

D5D + flinta, ew. kit. ISO 1600

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
Jakub-----
Początkujący

I znowu Gabriela Kulka, tym razem jako projekt Baaba Kulka grający przeróbki Iron maiden w wersjach jazzowo-swingowo-popowo-rockowych.

rrozyc
Początkujący

bardzo ladna galeria...a ziarno mi sie podoba, czasami dodaje uroku :d

profile.country.pl_PL.title
Jakub-----
Początkujący

Będzie kilka czarnobiałych. Na początek taki widoczek. Nie wiedzieć czemu uważam to za jedno z najlepszych zdjęć jakie dotąd zrobiłem.

docentstopczyk
Początkujący

Gaba wymiata :) moja żona ją odkryła jakiś rok temu ... najlepsze są jej wersje Iron Maiden :) "2 Minutes 2 Midnight" np ... w tym projekcie to gra mój ulubiony perkusista ostatnimi czasy Macio Moretti

super fotki. szczególnie ostatnia ... lubię takie. daje do myślenia ...

profile.country.pl_PL.title
Jakub-----
Początkujący

@docent stopczyk:
Bo Gaba fajna jest. Polecam z całego serca jej nową płytę. I podobno ma nagrać album z przeróbkami Ajronów :)

Może w końcu zacznę numerować foty. Przyjmijmy, że teraz jest numer 1.

To zdjęcie przypomina mi stary kawał:
-Co to jest: wisi i grozi?
-Żarówka firmy Osram.

docentstopczyk
Początkujący

1 (;)) - bomba. ta fota ma w sobie anegdotkę, a nie tylko pokazuje gołębia. dla mnie to jest najważniejsze...

profile.country.pl_PL.title
Jakub-----
Początkujący

No to jeszcze jedna historyjka z gołębiem w roli głównej.

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

1 i 2, w tym 2 świetna :D najbardziej przypadła mi do gustu ;) mimo, że dośc mocno leci w lewo :P