anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

jareklubicz takm to dobrze

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

jareklubicz takm to dobrze

Wstawiam swoje fotki na krytykę i uwagi zaczynam dopiero przygodę z lustrzanka cyfrowa zdjęcia są robione Alfa 200

426 ODPOW. 426
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Colorful powiedziala wszystko.
co do brudnych spodni... moze dziewczyna popuscila ze strachu? ;)

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Colorful powiedziala wszystko.


na ten temat to ja mogę jeszcze gadać i gadać ;)

co do brudnych spodni... moze dziewczyna popuscila ze strachu? ;)


:smileyhappy:

Jarku - ostatnie dwa super!
66 - idealny moment na zdjęcie 'w locie', szkoda tylko zrzutki, ale na to nie miałeś wpływu :) (w ogóle ten karosz cudnie baskiluje, jestem pod wrażeniem)
67 - choć moment nie standardowy też bardzo dobry :c4

z tymi 'standardami' to jest trochę tak, że te konkretne fazy skoku dobrze wyglądają u każdego konia. każda inna jest bardzo zależna od ruchu konkretnej pary i stylu w jakim skacze i u jednej pary będzie wyglądała dobre, u innej fatalnie...

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

colorful napisał(a):

Jarku - ostatnie dwa super!


Wielkie Ci dzieki Elu a jednak coś udało mi się pokazać w miarę dobrego ,niestety na koniach nie znam się wiem tylko gdzie głowa i zad :smileyhappy: ale warto było, jeszcze raz wielkie dzięki za odwiedziny i bardzo fachowe rady a tak na marginesie to podziwiam te dzieciaki za odwagę

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

nie ma za co :)
jak się trenuje z koniem codziennie to i odwagi trzeba mniej, bo ma się do zwierzęcia zaufanie :)
są konie, na których bezstresowo skaczę przeszkody, nawet całkiem jak na moje umiejętności spore, a są takie, na których małej kopertówki bym się bała skoczyć ;)

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

65 i dwa ostatnie :c4

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Witam ostatnio spodobał mi się latanie z M42 chociaz pogoda nie rozpieszcza :smileyevil: ale coś udało mi się uchwycić

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

uwielbiam ten obiektyw fajnie Ci fotki wyszły muchę robiłeś z pierścieniami :question:

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Nie, bo jeszcze nie mam pierścieni :cry: ale kto wie może sie trochi zrujnuje i se kupie dzieki Paweł za odwiedziny

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

jareklubicz napisał(a):

Nie, bo jeszcze nie mam pierścieni :cry: ale kto wie może sie trochi zrujnuje i se kupie dzieki Paweł za odwiedziny


przecież pierścienie do sonnara kosztują 30zl :D swoją drogą blisko musiałeś do tej muchy podejść z tym sonnarem jak jej taką ładną fotkę strzeliłeś

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

podobają mi się kolory, światło i GO na tych zdjęciach :c4

Pozdrawia Starosta :grin: