anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

JennyM

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

JennyM

Na początek, w kwesti przedstawienia pierwszych efektów mojej nauki i przygody z Alfą przedstawiam wam 3 moje ''dzieła''

Message was edited by: JennyM-----

668 ODPOW. 668
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Oj, Jenny, to bardzo nieprzyjemne i... niewygodne.
Niech Ci się goi jak najszybciej :thumbsup: - będzie nam trochę brakowało Twoich zdjęć przez ten czas.

------------------------------
fotoamator
Roby-----
Początkujący

239-244 bardzo dobre.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

Bolesne przeżycie, jeszcze boleśniejszy powrót do zdrowia. Kto to kiedyś przeszedł, ten wie o czym mówię. Mam cichą nadzieję, że powrócę do takiej sprawności, by naciskać migawkę, boo kurcze...kocham focic :) Pomału opanowuję klawiaturę za pomocą jednej dłoni, a i statyw też się przydaje, choć na razie blisko domu :)
z braku laku i snu...poranne widoki balkonowe

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

245-przyjemne foto :thumbsup:

Roby-----
Początkujący

O, jaki masz ładny widok z okna. Warto było sfotografować te warunku.

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Zdjęcia z Cygańskiego Lasu bardzo ładne :c4
I również życzę Ci zdrowia :)

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

witam wszystkich odwiedzających bo długim niebycie. Dłoń sie goi baaardzo pomału, czeka mnie jeszcze rehabilitacja, ale wracam też do robienia zdjęć, chociaż już niedługo nastąpi przesiadka z A200 na...? Pochwale się, jak kupię (na 100% w lutym ) bo się, jak ten przysłowiowy baca - waham pomiedzy dwoma modelami
Ostatnia wrzutka to pozegnanie z KITem (ułamała mu się jakaś zębatka od AF, czy cos takiego- jak coś pokręciłam. to nie krzyczcie na mnie)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

JennyM, jak zwykle u Ciebie dobre zdjęcia, chociaż, jak dla mnie, najlepsze te dwa pierwsze. Rezerwat też miło się ogląda, jednak to ostatnie... nie przemawia do mnie, jakoś tak bałaganiarsko i bez pomysłu trochę.
Za to 248 i 250 - śliczne. Z opolskie i te dwa :c4

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Oba z Opola i te z Cygańskiego lasu :c4

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Bardzo fajne fotki :thumbsup: (250 ładne kolorki, tylko jakby poruszone :c25, wiem że długi czas ale jakoś tak mi się widzi )

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8