anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

JennyM

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

JennyM

Na początek, w kwesti przedstawienia pierwszych efektów mojej nauki i przygody z Alfą przedstawiam wam 3 moje ''dzieła''

Message was edited by: JennyM-----

668 ODPOW. 668
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Witam ponownie ale już u Ciebie.
Nie będę oryginalny jeśli napiszę, że mucha jest fajna jaka jest i nic bym absolutnie nie zmienił.
Szybowiec niestety w takim kadrze wygląda pomimo trafu jak okładka modelu do sklejania.
Chaszcze nadwodne choć urocze na żywca są z pewnością, na zdjęciu tym "nie wyglądają" - pomijając ekspozycję czy obróbkę brak czegoś na czym przyciągnąć wzrok można.
Powodzenia :)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Wynurzenie muchy z pomarańczowej nicości :c4 :D

Pozostałe - OK - wszystko już zostało powiedziane/napisane ;)

profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

niezły początek
jak dla mnie 4 :c4

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

To zdjęcie technicznie :c8 ale czy codziennie człowiek trafia na taką okazję zrobienia fotki?
Znam takie miejsce tuż koło mnie, gdzie poprostu bywają :o . Za pierwszym razem nie byłam przygotowana na taką niespodziankę, stąd niespecjalna fotka. Za drugim podejściem zaprowadziłam tam moje szczęście i... idę, idę, nagle słyszę ''Mysza, tu są świeże ślady'' ale nic, idę odważnie dalej. Nagle jakieś 50 m ode mnie locha z młodymi. Hmm, serce w gardle, tętno przyspieszone, w ręku ciężka torba ze sprzętem, w drugim ręku statyw, błoto klei się do butów, zero drzew w okolicy :slight_smile:

Quter-----
Początkujący

2 i 3 fotka :thumbsup:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

moja gorąca prośba - numeruj swoje zdjęcia wg. kolejności bo teraz jest mały miszmasz :?

5 - jak dla mnie zbyt klarowne niebo. Gdyby tylko jakaś chmurka się tle pojawiła byłoby lepiej ;)

1 - fajne kolorki. ciekawy kadr. Niby strumyczek, ale ciekawie pokazany

4 - jak już reszta zaznaczyła - całkiem ciekawa ta muszka :c4

dzik - jak dla mnie zbyt szeroki kadr

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

Dziękuję za oceny i cenne uwagi. Co do numeracji zdjęć obiecuję poprawę. Automatycznie weszły mi kolejne nr z mojego folderu na kompie. Nie będę już teraz zmieniać, by nie poczynic chaosu w komentarzach - od nowych fotek zacznę numerację kolejną.
Co do szybowca to poprostu pech - całkowicie bezchmurne niebo, ale ponieważ lato przed nami a lotnisko blisko - wszystko jeszcze przede mną :)

Melanie------
Początkujący

mucha rzeczywiscie swietna ;d
przebija jak narazie wszystko 😜

powodzenia zycze i pozdrawiam :)

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

6 - piękne :thumbsup: