anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

JennyM

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

JennyM

Na początek, w kwesti przedstawienia pierwszych efektów mojej nauki i przygody z Alfą przedstawiam wam 3 moje ''dzieła''

Message was edited by: JennyM-----

668 ODPOW. 668
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

wiem jak ciężkie warunki do kadrowania tam były 😕


oj, były :c3 tłumy walczących o miejsce przy brzegu, bo przecież na NK trzeba sobie wrzucić fotkę z żaglowcem w tle :D efekt - jak już się załapałam na miejsce przy brzegu, to albo mogłam sfocić burty albo maszty, :c12 . Palące , oślepiające słońce plus moje fotochromy 8-) , które nie dawały obiektywnej oceny tego co na wyświetlaczu no i nie jestem zadowolona z efektów mojej pracy.
Mimo że nie wiadomo na co patrzeć, bo wzrok po wszystkich linach lata - to to właśnie najlepiej oddaje ilość, czy wręcz "gęstość" żaglowców na metr kwadratowy;)


cieszę się, że oddałam fotką to co chciałam przekazać
No i nie wierzę że dwie tylko fotki stateczków popełniłaś... :)


a popełniłaś, a jakże, większość na potrzeby modelarskiego forum szkutniczego, na którym jestem tzw. oficerem rozrywkowym :smileyhappy: wkleje tu więc jeszcze kilka z całej ''kolekcji''

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz
Azazel-----
Początkujący

JennyM napisał(a):

oj, były :c3 tłumy walczących o miejsce przy brzegu, bo przecież na NK trzeba sobie wrzucić fotkę z żaglowcem w tle :D efekt - jak już się załapałam na miejsce przy brzegu, to albo mogłam sfocić burty albo maszty, :c12. Palące , oślepiające słońce plus moje fotochromy 8-) , które nie dawały obiektywnej oceny tego co na wyświetlaczu no i nie jestem zadowolona z efektów mojej pracy.


Hehe, mi tłumaczyć nie musisz;) Mimo że jestem dość ostrożny, zastawiam się nogami itd - raz dobrze że koło liny cumowniczej byłem, bo jak mnie jeden serdeczny Pan szturchnął pchając się do zapozowania w zdjęciu jego życia, to bym do wody ze wszystkim pofrunął... :c7
Poeta byłby potrzebny żeby opisać to co się tam działo, hehe :)

A co do kolejnych fotek... tematyka zbliżona, hehe ;)

11-13 nie da się technicznie oceniać, że bałagan w kadrze - bo tam się inaczej nie dało.
Fotki po pogodzie widzę chyba w sobotę robione, kiedy to chmury przyszły i popołudniowe słoneczko popsuły :x
14stka taka spokojna ;)

15 - świetna :smileyexclaim: To czarne "coś" w lewym dole ewentualnie spróbowałbym wywalić - ale i tak mi się bardzo podoba.
16, "żyleta", hehe;) Niuans taki jak łódeczka obok płynąca czy ciut dół ucięty...nie przeszkadzają bardzo :)

Fajne fotki :smileythumbsup:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

podoba mi sie ta seria z zaglowcami :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

14,15,16 :c4 piękne kadry

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

seria z żaglowcami :thumbsup:
bardzo Mi się podoba 15 :c4

Melanie------
Początkujący

mi rowniez sie ta seria podoba ;d

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

Tzw ''strzał'' reporterski :c3 - tak się kończą wygłupy nastolatów z małoletnim ''dzikim'' zwierzęciem :o
po lewej moje średnie dziecię, po prawej, juz nie mój zwierz, wówczas parotygodniowy.

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

:shock:
aż mnie język zabolał :P