anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
moby76
Poszukiwacz

11/13 (?) - Pan na ławeczce z gołębiami, byłaby rewelacyjna, gdyby nie reklamówkozrywka i nogi przechodnia w oddali. Z tymi dwoma detalami to będzie tylko... super ;)

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Jeśli chodzi o zdjęcia z pierścieniami pośrednimi to są one dla mnie mało ostre takie trochę mydlane. :|
Nikisz to mam na co dzień. 33 bardzo fajne. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Niezwykle trudno trafić z ostrością po zastosowaniu pierścieni pośrednich, a rozstawienie statywu w trakcie fotografii owadów mija się z celem. No cóż wydaje mi się, że w tej kwestii nie wiele da się zrobić :rolling_eyes:

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Próba robienia zdjęć makro obiektywem Pentacon 2,8/135 MC + pierścienie pośrednie.

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

:c25 nie za bardzo podeszła mi ta Twoja próba Pentaconem

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Dzięki wszystkim do tej pory komentującym :) chapeau bas :c37 Kolejna porcja zdjęć, tym razem trochę z ulicy.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz
profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

:c37

KarolG napisał(a):

Kolejna porcja zdjęć, tym razem trochę z ulicy.

Nie jestem jakoś szczególnie "oblatany" w tym temacie, ale pozwól, że zostawię kilka uwag.
41 - "mydelniczka" w centrum miasta staje się powoli egzotycznym widokiem. Mogłeś wyjść na ulicę (jak widać szczególnego ruchu nie było ;) ) i postarać się pokazać auto z troszkę innej strony. Teraz masz na pierwszym planie drzewo i próbującego schować się za nim Trabanta :smileymrgreen:
42 - lewy dolny róg, to prawie biała plama - ciężko dopatrzyć się jakiś szczegółów. Clownowi(?) mogłeś wrzucić jakiś grosz do kapelusza i focić en-face - teraz dominującym motywem jest torebka na ramieniu pani w białym i kosz na śmieci.
43 - powiem Ci co widzę na tym zdjęciu. Słup, opla astrę z "obciętym" bagażnikiem i kobietę w oknie - kompozycja leży i kwiczy. Co ma być głównym motywem tej foty? Słup możemy wykluczyć ;) opla chyba też ;) więc po co tyle badziewia żeby pokazać kobietę w oknie familoka?
pzdr