anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

KarolG napisał(a):

Tym razem przesyłam kilka zdjęć z Amsterdamu, ale żeby ogarnąć to miasto potrzeba naprawdę sporo czasu. Mam nadzieję, że w przyszły weekend znowu odwiedzę jakby nie było Wenecję Północy


Fajnie mieć możliwość spojrzenia na pewne rzeczy przez Twój obiektyw.

Miejsca mi dobrze znane :)

Generalnie polecam wieczorny wypad. Koniecznie ze statywem. :smileythumbsup:

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Dzięki Lajam za odwiedziny :) . Amsterdam jest naprawdę fantastycznym miastem, pięknym ale i zarazem szalonym - szczególnie nocą :slight_smile: .
No cóż, przede mną jeszcze jeden weekend więc muszę się dobrze zastanowić, gdzie się wybrać. Ostatni wypad nad morze mocno mną wstrząsnął, więc może znów wybiorę plaże, tylko w innym miejscu/miejscowości. Amsterdam z kolei również jest baardzo ciekawą propozycją... a może Lajam znasz jakieś miejscówki godne polecenia :) ?.

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

plażowe :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

KarolG napisał(a):

Amsterdam z kolei również jest baardzo ciekawą propozycją... a może Lajam znasz jakieś miejscówki godne polecenia :) ?.



Warto pojeździć transportem miejskim.
Całe centrum najlepiej promem - fajnie się odpoczywa na wodzie i można pływać w kółko do woli na bilecie całodniowym :)

- dworzec centralny
- dzielnica WTC
- lotnisko Schiphol
- port
- zoo
- okolice Rijksmuseum (jest tam ten duży napis " I am sterdam") ogólnie fajne przestrzenie tam są, ciekawy budynek Muzeum Van Gogha.

- Amsterdam Dam i okolice
- fajne sa też parki, jest ich trochę

W zasadzie dla mnie każda wizyta w Amsterdamie to odkrywanie tych samych miejsc na nowo. Fantastyczne miasto. Moje ulubione. Zazwyczaj zawsze korzystam z porad przyjaciół którzy tam mieszkają - zawsze pokazują mi fajne miejsca, niestety rzadko udaje mi się je zapamiętać z nazwy :( Na przykład targ, na którym lubię jeść świeże śledzie w bułce, z ogórkami i cebulą. Nie umiem przejść obok takiej budki obojętnie. :smileyhappy:

Co do nocnych zdjęć - Red district nie jest taki atrakcyjny w nocy - zbyt wielu pijanych i odurzonych ludzików. Najlepiej pod wieczór kiedy masa turystów jeszcze jest. Możliwości są ogromne. Ja bym tam z miesiąc się nie znudził. Codziennie coś innego.

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

zdjęcia z Amsterdamu bardzo fajne :thumbsup: a te z plaży super, dla mnie bomba :c4 wszystkie :c4

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

ostatnie zdjęcia z Amsterdamu i z plaży to się naprawdę przyjemnie ogląda. :c4

..shprot..
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Zachody słońca nad morzem, kocham ten temat. :thumbsup: piękne, od razu odżyły wspomnienia zachodów które podziwiałem nad Bałtykiem.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

bart_m26, shprot, 12MaRTiN90, Lajam, Rutek68 dziękuje za odwiedziny :), Amsterdamu już niestety w tym roku nie odwiedzę ale napewno jeszcze tam wrócę. Tymczasem cieszę się z nowego nabytku, jak na razie A55 jest naprawdę zacna :thumbsup: . Wrzucam parę jesiennych zdjęć a zarazem pierwszych z nowej puszki :).

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

177- pięknie skomponowane
nadmorskie- fajne warunki; dobrze pokazane
jesienne- przyjemne dla oka

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

jesienne ciekawe :thumbsup:
194 i 196 naj :c4

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____