anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

196 jak dla mnie :thumbsup:

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

krzys1977, 12MaRTiN90, akamel dziękuje za odwiedziny :). Dzisiaj byłem testować nowy nabytek, szkiełko Minolta 35-70 f4. Jak dla mnie rewelacja :) , jestem bardzo zadowolony choć pewnie więcej będę mógł powiedzieć po kilku dniach użytkowania. Tymczasem wrzucam "Mglisty jesienny poranek" :) .

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

mglisty poranek - dobry klimat :thumbsup:

..shprot..
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

shprot dzięki :) , to ja teraz również wrzucę jakieś kiczyki :) . Zdjęcia robiłem w Będzinie, zasadniczym celem miał być stary cmentarz Żydowski ale niestety dobrze go nie oświetliło więc zrezygnowałem na rzecz bardziej parkowo-jesiennych klimatów :).

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

Łał ale klimatyczne :) Na ostatnim nieco przeszkadza ten samochód w tle ale i tak fajnie udało Ci się złapać chwilę.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

catintheflat napisał(a):

Łał ale klimatyczne :) Na ostatnim nieco przeszkadza ten samochód w tle ale i tak fajnie udało Ci się złapać chwilę.




Dzięki :) , rzeczywiście samochód odrobinę przeszkadza, no ale cóż ;) widać musiał tam być.

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

:thumbsup: Ładne światło, ktoś niezbyt znający temat powiedział mi, że październik w naszej szerokości geograficznej jest najlepszy dla fotografów...miał chyba rację :c20

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Mglisty poranek- fajny i dobrze poukładany kadr.
Parkowe- fajny klimat(kolory, światło etc.), choć mam wrażenie, że z miejsca szło więcej wyciągnąć(kompozycja).
Co do cmentarzy, to często światło utrudnia sprawę.
Pozdro

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Karol,
Zdecydowanie 198 :c4 .

Pionowe kadry juz nie powalaja.Jakkolwiek nie wiem czy byla mozliwosc zrobienia tych zdjec kiedy slonce bylo jeszcze nizej.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

O jaaa... :shock:
Niesamowite :c4

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________