anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

trebor napisał(a):

78 mi się bardzo podoba, co by tu nie mówić najlepsze z ostatniej wrzuty :c20



W 100% się zgadzam, a gdybyś skropił wodą trochę tego kwiatka i tą pajęczynkę na nim mogło by być super. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
jasucho97
Nowicjusz

72 - bardzo :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

trebor, krzys1977 i kasztanowiec wielkie dzięki :), cieszy mnie fakt, że choć niektóre z zdjęć się podobają :) Tym razem na warsztat wziąłem fotografie uliczną, mam nadzieję, że nie wyszło najgorzej :). Krytyka mile widziana ;) .

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

KarolG napisał(a):

Tym razem na warsztat wziąłem fotografie uliczną, mam nadzieję, że nie wyszło najgorzej :). Krytyka mile widziana ;) .


Wiesz Kris podniósł poprzeczkę tak wysoko, że ... długa droga przed Tobą :smileyhappy:
Ogólnie to nie za bardzo mi spasiło :c37

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
jasucho97
Nowicjusz

Fajna konwersja do cz-b, ale nie podoba mi się skośne kadrowanie, kompozycja...
:c18 W pierwszym obcięte koło i za dużo miejsca za plecami rowerzysty.
Drugie - nie za bardo wiem o czym jest ta historia.
Trzecie byłoby najlepsze, gdyby je wyprosrować i odciąć prawą stronę, tak na wyskości latarni...
Przepraszam, nie znam się na streetach, ale tak to bym widział :-)

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Dzięki kasztanowiec i Rutek 68 :) wszelka krytyka jest cenniejsza niż złoto :). W końcu udało mi się ruszyć cztery litery w jakieś ustronniejsze miejsc. Wylądowałem w Krakowie i tam próbowałem swoich sił :). Wszystkie zdjęcia zostały wykonane Heliosem 44M 2/58mm.

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Z ostatniej wrzutki: 83 jest fajne, chociaż trochę krzywo, no i 85 - pan lewitujący :D. W tym ostatnim troszkę mi osoba siedząca za nim przeszkadza, jakoś tak rozprasza.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

masthere dzięki :), od jakiegoś czasu mam w domu kociaka z adopcji :) "modelka" niezwykła a się zowie Myszka :).

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

nie wiem co to za kolorowe coś wystaje jej spod łebka, ale wygląda źle. No i czemu Myszka ma obcięte uszka? :(

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

To łodyga kwiatka :) , rzeczywiście może lepiej było zrobić zdjęcie w pionie wtedy było by widać i łodygę i uszka.