anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka słów o korzystaniu z Naszej Galerii

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Kilka słów o korzystaniu z Naszej Galerii

Proszę was o dodawanie zdjęć przez dodanie załącznika. Wtedy mamy miniatury a po kliknięciu można zobaczyć całość. Dzięki temu można oglądać zdjęcia i komentować w wątku, (co lubicie z KKM), ale łatwiej będzie przez taki wątek przebrnąć.
Panel dodawania fotek jest łatwy w obsłudze

61 ODPOW. 61
kux-----
Początkujący

jakoś się przyzwyczaimy... :)

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Myślę, że będzie miło z naszej strony jak będziemy podawać jakim aparatem robiliśmy i jakim szkłem prawda Rafale ? No i wiem, że preferowany jest sprzęt Sony co oczywiste, ale jak szkła będą Minoltowe to też dobrze, żeby młodzi wiedzieli, że Minoltowe pasują do Sony i że Sony czerpie z bogatych tradycji...
Myślę, że trzeba by napisać kilka słów o tej tradycji...

Mycroft
Norbert-----
Początkujący

Rafiki to ograniczenie do 500pix to konieczność? To stosunkowo mało - obecnie chyba wszyscy pracują na rozdzielczościach minimum 1024 (a zapewne standardem staje się 1600pix) więc zdjęcia o rozdziałce 500pix wyglądają jak znaczki pocztowe :P

Ograniczenie to dotyczy nie tylko zdjęć umieszczanych na serwerze forum ale również poprzez używanie składni .

Da się to zmienić na np 800pix? :D

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Norbert, ale Rafiki prosił o zamieszczanie miniaturek - po otwarciu większość zdjęć ma więcej niż 500pix ;)

Norbert-----
Początkujący

Ok. Działa dodawanie załączników.

Ja od kilku lat zamieszczam wszędzie zdjęcia poprzez z mojego serwera więc dziwi mnie wprowadzenie takiego ograniczenia na forum ;) .

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

Rafiki napisał(a):

Proszę was o dodawanie zdjęć przez dodanie załącznika. Wtedy mamy miniatury a po kliknięciu można zobaczyć całość. Dzięki temu można oglądać zdjęcia i komentować w wątku, (co lubicie z KKM), ale łatwiej będzie przez taki wątek przebrnąć.
Panel dodawania fotek jest łatwy w obsłudze


Hmm, Rafiki 8-) A skąd wiesz że nowi użytkownicy tego forum będą wiedzieli co to jest ten KKM i co on lubi ;)

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

Rafiki napisał(a):

Proszę was o dodawanie zdjęć przez dodanie załącznika. Wtedy mamy miniatury a po kliknięciu można zobaczyć całość. Dzięki temu można oglądać zdjęcia i komentować w wątku, (co lubicie z KKM), ale łatwiej będzie przez taki wątek przebrnąć.
Panel dodawania fotek jest łatwy w obsłudze



Norbert napisał(a):

Rafiki to ograniczenie do 500pix to konieczność? To stosunkowo mało - obecnie chyba wszyscy pracują na rozdzielczościach minimum 1024 (a zapewne standardem staje się 1600pix) więc zdjęcia o rozdziałce 500pix wyglądają jak znaczki pocztowe :P

Ograniczenie to dotyczy nie tylko zdjęć umieszczanych na serwerze forum ale również poprzez używanie składni .

Da się to zmienić na np 800pix? :D


dać to się da, tyko czy ktoś by chciał? Ten kto projektował to forum, to uległ manierze sztywnej szerokości. No i mu się większe fotki zbytnio rozpychają. Przy przejściu KKM na VB przez chwilę był ten sam problem, forum ładniej wyglądało z bocznymi paskami, w których nic nie ma, ale lepiej funkcjonowało na pełnej szerokości, no i górę wzięła użyteczność, tu raczej będzie inaczej http://klubkm.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif

chodus-----
Początkujący

nie jest zle - kwestia przyzwyczajenia :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Ja często posługuje się BlueConnectem i przewijanie dużych zdjęć bywa kłopotliwe a tak klikam na miniaturę i wtedy oglądam duże zdjęcie.
Fajne wydaje mi się też to że jest licznik oglądalności zdjęć.